Nová Lokalita- Dubové

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa informovať kedy sa bude sprístupňovať v lokalite obeci Dubové pri Turčianskych Tepliciach VDSL technológia, zatiaľ tu nie je ani ADSL technológia. Mám zatiaľ, len pomalý internet od Orange cez SIM kartu 4G Domáci internet 30/3Mbps, ale nie je tu bohužiaľ 4G vysielač. Zatiaľ je tu 3G vysielač. No chcel by som službu XL VDSL 80/8Mbps na adrese Dubové 303, zatiaľ je písané ako číslo 106. Ja Vám veľmi pekne ďakujem za informáciu. Vopred ďakujem. S pozdravom Patrik.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Ja som napísal na marketing@telekom.sk a povedali mi, že sme v projekčnej fáze a momentálne sa pripravuje daná lokalita na zriadenie, len nevedia mesiac predpokladaný termín rok 2019.

Editoval patrikdanis

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rok 2019 to byť môže, to si radšej preverte cez admina @Ľuboš

Avšak do 100 dni sa projekt nebude realizovať, čiže je možné že až niekedy v polovici roku 2019

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

kedy bude sprístupnený VDSL2+ 80/8Mbps na adrese Dubové 303 Turčianske Teplice? Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

písal som na marketing@telekom.sk a dozvedel som sa, že až v júli bude ukončený termín na našej adrese. Viete mi vysvetliť prečo sa to posunulo na iný mesiac? Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

dôvody môžu byť rôzne, presnejšie sa Vám k tomu vyjadrí oddelenie pokrytia na coverage@telekom.sk

Editoval Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň je to rovnaké marketing@telekom.sk a coverage@telekom.sk teda či to je to isté? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz