Za minimalizáciu počtu klikov pri prihlasovaní!

Otázka

• 1
  1.  Osobne by som tu bl rád prihlásený "navždy" a nie na dákych 15-30 minút. Alebo to mať na nastavenie zvlášť pre užívateľa. Nastavenie notifkicáii je celkom podorbné, tak aj táto základnejšia vec by mohla fungovať.
  2. Keď sa už musím prihlásiť, tak kliknem preto pod príspevkom na "Prihlásiť sa Máš už účet? Prihlás sa tu. PRIHLÁSIŤ SA TERAZ" a to ma hodí na stránku "Automatické odhlásenie Z dôvodu nečinnosti ste boli odhlásený z portálu Môj Telekom. Pre spravovanie vašich služieb pokračujte na prihlásenie a znova sa prihláste. Pokračovať na prihlásenie" a až odtiaľ sa dostanem na stránku s prihlásením. A odtiaľ ma hodí na dáku centrálnu stránku, ktorá ma vôbec nezaujíma... kde ani odkaz na fórum nie je. No ešte, ž to viem a mám otvorenú aj pôvodnu stránku a prihlasovanie otváram do novej karty a už po prihlásení len refreshnem stránku a som konečne prihlásený. Takže trochu menej klikov by som poprosil, keď už nie je možné zabezpečiť bod 1. tohoto príspevku, prípadne pri kliku na prihlásenie zobraziť prihlasovací box a tam sa prihlásiť a po prihlásení refreshnúť aktuálnu stránku.
  3. Zobrazovanie fóra na mobile nie je responzívne. Vieme všetci vývojári, že v súčasnosti je vyše 50% pr9stupov je z mobilných zariadení.
  4. Tento post rýchlo dokončujem, aby ma neodhlásilo a netrpel som ako v bode 2. Keď už tu musím trpieť odhlasovaním, mohol by som trpieť s odpočítavaním alebo s presýacíimi hodinami na boku. ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Musim sa opravit - je to responzivne, ale neda sa nastavit vlastna velkost pisma stranok tak, ako sa to da napriklad na diskusiach sme.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

Všetky tieto problémy sú už v riešení.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.