(ne)forum

Otázka

• 0

Ahojte ,

Je to iba môj pocit , alebo aj iných , že odchodom Mateja toto telekom fórum stratilo na kvalite a nový moderátori na to už nemajú čas ? Alebo nás nemajú o čom informovať ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

No asi to bude pravda, aktivita oproti Matejovi je horšia, napríklad táto téma:

v réžii Mateja bola oveľa plnšia príspevkov, chápem, nemusí sa nič dlhšie diať, nič nové v oblasti televízie, ale zaujímavé, keď tu bol Matej skoro každý mesiac sa niečo nové dialo, a teraz posledná vec v tejto téme je ešte z mesiaca Jún! A odvtedy nič...

A najzaujímavejšie je, že my sme aktívnejší než oni čo sú zamestnancami a za túto robotu dalo by sa povedať, že sú platený, čo my nie, nechcem ich nijak uraziť, že nič nerobia, možno pomáhajú, ale skôr smerom súkromných správ, ale aj tak tá aktivita je biedna :(

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj ja si myslím, že za Mateja to tu žilo viac, ale nemám pocit nejakej neinformovanosti. Možno sa len momentálne v Telekome nedeje nič, čo by stálo za našu pozornosť ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pracovníci Telekomu sa hrajú na mrtveho brouka , na nič nereagujú už :) a to nielen tu na fóre

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

túto akciu momentálne nevyužijeme, ide o obdobie kedy by tieto kanály a ich obsah využilo minimum našich divákov. Ako aj po minule roky sa sústredíme na také obdobie, kedy to naši zákazníci viac ocenia, cez Vianoce a Nový rok. Minulý rok sme našim zákazníkom sprístupnili celú programovú štruktúru a podobne by sme chceli potešiť aj tento rok.

Pekný deň

@Ľuboš a @Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@Ľuboš, ja som tu hodil ten link len kvôli pocitu neinformovanosti niektorých účastníkov tohto fóra(ako som písal, možno sa len v Telekome nedeje nič, čo by stálo za našu pozornosť). Mňa osobne určite viac poteší ponuka cez Vianoce a Nový rok, kedy mám aj na telku viac času ako bežne. 

Editoval composite19

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A keď už sme v téme, tak potešila by nejaká súťaž, ktorá tu už dlho nebola (aspoň o žiadnej neviem). 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19 ale deje sa, čo taká TV Paprika, info o tom, že prešli na CZ? To tiež tam mohli napísať, aj iné veci, ale im sa proste asi nechce, u Mateja keď to robil bolo vidieť, že o to má záujem, ale teraz... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som o tom napríklad vedel. Ale Ľuboš to mal dať do príslušnej témy a informovať nás o tom. Ináč @Samer303, ja Ti neoponujem, len človek ak chce info, tak si ich nájde. A to skôr, ako nás tu niekto informuje, alebo aj neinformuje. Ale pravda je, že info z prvej ruky ma zaujíma viac, ako "nejaký článok". Viď príklad vyššie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@composite19 viem o tom tiež, tiež som sa to dozvedel z nejakej témy, ale ide mi o to, že načo je potom dobrá tá téma kde by sa mali takéto informácie písať? A každý predsa nie je ako my, že sleduje všetky témy aby zisťoval prípadne informácie, niekto sem dokonca len príde kvôli svojmu príspevku či dostal odpoveď na svoju otázku. Zároveň k tej téme o informáciách, mohla byť zachovaná, typujem, že dosť ľudí bolo na takéto informovanie zvyknuté keď tu bol @Matey a robil túto činnosť, ale odkedy odišiel, možno vytvorili túto tému a pokračovať chceli v tom čo on robil, ale dlho im to teda nevydržalo :( 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@Samer303 Vyzerá to, že téma zachovaná bola, len informácie v nej chýbajú (všimni si dátum posledného príspevku od nich). Zároveň som písal, že Ti neoponujem a chápem ako to myslíš. No teraz by sme sa mali dohodnúť, ako ich prinútiť k tomu, aby nás informovali o veciach (nielen pre nás) zaujímavých??

Editoval composite19

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar