magio go v zahraniči

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

včera som si zakupila Magio Go, čo som myslela, že môžem pozerať na telefóne alebo tablete. Nie som si istá ako sa prihlásiť alebo prepojiť produkty, pretože odo mňa žiada ID kód ktorý nemám.  Je potrebné zakupovať aj nejaký magio tv box? nežijem na slovensku, preto som chcela to mať len ako aplikáciu na pozeranie bez ďalších dodatočných produktov.

Ďakujem za pomoc

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Ďakujem za Vašu skorú odpoveď , no úplne mi nepomáha. Hľadala som podobný prípad ako je môj, a našla som to čo ste mi poslali aj vy. ale keďže mi neprišla faktúra k emailu nemám ani svoje čislo faktury a ani ID kod, číže ho ani nemožem zistit. Dostala som na email len cislo ku potvrdeniu objednavky co odo mna nikde pri hladani ID nevyzaduje. A tiez neviem ci potrebujem alebo nie ten magio tv box. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako píše v tom príspevku folky, ID kód si treba vyžiadať. Nikde ho nenájdete len tak. Mágio box k službe nepotrebujete. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A ešte jedna vec, dostali ste len mail o potvrdení objednávky, ale mal by prísť ešte mail alebo sms o vybavení objednávky, skôr Vám služba nepôjde. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcem sa opýtať či máte aj skúšobnú verziu na 24hod ..lebo mal by som záujem o magio go...a chcel by som to využívať v nemeckú a čítal som že by to malo už fungovať v zahraničí ale nie som si istý tak či je aj skúšobná verzia na to lebo ak by som si to mal objednať a nešlo by mi to tak by mi to bolo zbytočné platiť 2 roky... ďakujem za info ????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

Magio Go je služba bez viazanosti. Je možne ju zrušiť kedykoľvek.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar