Problém s pozeraním živých vysielaní na Twitch.tv

Otázka

• 0

Dobrý večer, do dnes som vedel pozerať živé vysielania na 720p úplne vpohode bez akéhokoľvek problému. Videá na Youtube idú pokojne aj na 1080p a živé vysielania na Youtube mi dokážu ísť na 720p. Len problém je keď prejdem na Twitch.tv tam si už v kvalite 720p nič nepozriem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Dobrý večer, do dnes som vedel pozerať živé vysielania na 720p úplne vpohode bez akéhokoľvek problému. Videá na Youtube idú pokojne aj na 1080p a živé vysielania na Youtube mi dokážu ísť na 720p. Len problém je keď prejdem na Twitch.tv tam si už v kvalite 720p nič nepozriem.

Ahoj, mal som podobny problem. Vsetky video streamy mi isli na 1080p 60FPS bez akeychkolvek problemov ale na Twitchi mi to sekalo a obcas muselo nacitavat. Problem som zistil ze je v prehliadaci. Pouzival som Chrome a po spusteni streamu napr. v Firefoxe som nemal ziadny problem, rovnako (je mi to az trapne napisat no je to pravda) v IE to bolo dobre oproti Chrome xD . Navrhoval by som skusit ine prehliadace + by som skusil aj priamo windows aplikaciu Twitch.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar