Problém s pozeraním živých vysielaní na Twitch.tv

Otázka

• 0

Dobrý večer, do dnes som vedel pozerať živé vysielania na 720p úplne vpohode bez akéhokoľvek problému. Videá na Youtube idú pokojne aj na 1080p a živé vysielania na Youtube mi dokážu ísť na 720p. Len problém je keď prejdem na Twitch.tv tam si už v kvalite 720p nič nepozriem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Dobrý večer, do dnes som vedel pozerať živé vysielania na 720p úplne vpohode bez akéhokoľvek problému. Videá na Youtube idú pokojne aj na 1080p a živé vysielania na Youtube mi dokážu ísť na 720p. Len problém je keď prejdem na Twitch.tv tam si už v kvalite 720p nič nepozriem.

Ahoj, mal som podobny problem. Vsetky video streamy mi isli na 1080p 60FPS bez akeychkolvek problemov ale na Twitchi mi to sekalo a obcas muselo nacitavat. Problem som zistil ze je v prehliadaci. Pouzival som Chrome a po spusteni streamu napr. v Firefoxe som nemal ziadny problem, rovnako (je mi to az trapne napisat no je to pravda) v IE to bolo dobre oproti Chrome xD . Navrhoval by som skusit ine prehliadace + by som skusil aj priamo windows aplikaciu Twitch.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz