Optika Bahon

cache.sk
Od cache.sk V Magio internet,
Zdravim moderatori. V prvom rade chcem poziadat, aby ste predlzili interval automatickeho odhlasenia. Cely tento prispevok pisem druhy krat (skrateny), pretoze ma medzicasom odhlasilo. Fakt pouzivatelsky prijemne!   Zhruba pred rokom prebehol v obci Bahon zber navratiek ohladom optiky. Vsetko bolo aj vyvesene na obecnom urade, mapka vykopov, malo sa to realizovat v maji. Nic sa vsak nerealizovalo. Nikto nekomunikuje, nikto nechce dat informacie, ani obecny urad ich nema (tvrdia). Podotykam, ze sme obec, ktora ma optiku uz dotiahnutu a je k dispozicii v jednej bytovke! Cela obec sa citi podvedena, aj sucasny zakaznici, ktory predlzili zmluvy v ocakavani optiky a dostali len letne zdrazenie, aj potencionalny novy zakaznici, dost ludi si uz spravilo doma pripravu na optiku. Na messengeri odpovedaju len "je to v plane, viac nevieme", dotaz na coverage mail, ci na mape dostupnosti sluzieb nereaguju, neposlu ziadnu odpoved. Jedine co sa udialo, ze Telekom uz (vraj) nepripaja vobec novych zakaznikov (ani tam, kde je k dispozicii VDSL - ano, cast obce ma k dispozicii VDSL), takze na niekolkych novostavbach uz na streche svieti siva antena s oranzovym logom. Co teda bude dalej? A kedy to bude?
  • 4 odpovedí