Nový mobil pred skončením paušálu

Otázka

• 0

Koľko pred skončením paušálu môžem požiadat o nový mobil a predĺženie paušálu?Končí mi za 5 mesiacov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

3 mesiace pred skoncenim :)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Celé roky som si predlžoval viazanosť a bral nový mobil 6 mesiacov pred uplynutím viazanosti. Len som prišiel na pobočku a za par minút som bol vybavený. Dnes som bol opäť a admi. pracovník mi povedal že sa mi to poskytnúť nedá,a to je do konca viazanosti iba 5 mesiacov. Povedal, že mi može poslať žiadosť a ak mi ju schvália,tak mi zavolá. Máte nové obchodné podmienky alebo čo? Predtým to problém nebol a dnes je? Nechápem,zvlášť po tolkých rokoch vernosti. Ako dlho mám čakať na prípadné schválenie,či sa mi oplaťí kupiť nejaký mobil v hotovosti niekde v elektre? Lebo ten čo mám ma už chudáčik opušta. Za odpoved ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vcera mi volali z retecnych sluzieb a ponukali mi novy telefon uz 9 mesiacov pred skoncenim,  samozrejme ze sa zaviazem na dalsich 24 mesiacov,  teda dokopy 33mesiacov, samozrejme som to nezobral, chcem u nich skoncit tak asi preto volali

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Marek Weis

Ahoj, toto iste som kedysi riesila aj ja. Bolo mi to vysvetlene tak, ze som bola premiovy zakaznik, tak som si mohla predlzit viazanost aj pol roka vopred. Potom som si znizila program, klesli aj nove faktury a tym som bola preradena z premioveho zakaznika medzi beznych... ti si mozu predlzit pausal cca 3 mesiace pred skoncenim viazanosti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aké kritéria musí spĺňať prémiový zákazník Telekomu? : 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

BublinaD - neviem ci to takto naozaj funguje, ja som si tiez posledny pausal predlzoval 6mesiacov pred koncom, teraz sa mi konci v auguste a bolo mi povedane ze cez internet sa da znovu predlzit o 3 mesiace pred koncom, osobne na pobocke len o 2 mesiace pred koncom. a menej urcite neplatim nez predtym, mne to bolo vysvetlene ako "plosna" zmena

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar