Pruhy na obraze

Otázka

• 0

Dobrý deň, 
chcem sa opýtať, či niekto postrehol bielo sivé pruhy na tmavej obrazovke pri zapnutej MAGIO TV (kvalita pripojenia vdsl, hdmi kabel). Rovnako sa pruhy objavujú pri prepínaní kanálov. Mám dva magioboxy, jeden s nahrávaním, druhý bez nahrávania a oba to robia. Vymenil som aj hdmi kábel a stále sa to objavuje. Akonáhle zmizne infolišta už to nie je vidieť. Kazí to dojem zo sledovania tv najmä pri tmavých scénach.

Pozn. na fotke to vidieť, ale nie tak presne ako "naživo"
Ďakujem

magio.jpg

Editoval/-a meszaros.peter18

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Bielo sive pruhy? Nemas to len z prisvetlujucich led diod televizora?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

sorry ja tam nic nevidim a robi to aj na inej TV ? a bud mam ja smuhy na monitore alebo ty na telke :D skus foto bez blesku 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj b36 a rovnako na magiu? Ak áno je to v poriadku? podľa mňa nie, ale ak ma presvedčíte že áno, možno aj seno začnem jesť :-)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj b36 a rovnako na magiu? Ak áno je to v poriadku? podľa mňa nie, ale ak ma presvedčíte že áno, možno aj seno začnem jesť :-)

nahlas ako poruchu a poziadaj o vymenu boxu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno na magiu.Keď si pustím film cez USB tak tie pruhy tam niesu,iba keď zapnem magio.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar