Tv go box poradie kanálov

Otázka

• 0

Vie niekto poradit ako usporiadam programy podla seba?

Cez tv go box mi to nefunguje, ostane povodne poradie. Skusal som to aj cez aplikaciu na telefone ale tiez ziadna zmena.

Teraz mam od 1 po 6 digi sport >:(

Editoval Michal Snopko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

teraz som to skusal cez nastavenia a v pohode zmenilo, len si vyber zariadenie v ktorom chces robit zmenu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano ono to ide zmenit aj v aplikacii aj priamo v boxe ale ked to dam ulozit tak sa aj tak nezmenia programy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Michal Snopko

Ak si si zmenil poradie kanalov v nastaveniach GoBoxu tak to nestaci, este si musis zapnut EPG (tlacidlo GIUDE na ovladaci) a tam si cez cervene tlacidlo menis rezim programov medzi Vsetky a Oblubene. Default mas nastavene Vsetky, takze aj ked si to nastavis a odhlasis sa a prihlasis opat ta prepne z Oblubenych na Vsetky a musis si to tam prepnut znova. Este jedna vec, oblubene kanaly ti len zmenia poradie kanalov pri posuvani sa o jeden kanal pri prepinani cez tlacidla P+ a P- . Cisla kanalov pre prepinanie podla cislic dialkoveho ovladaca Ti zostanu zachovane ako mas teraz (priklad: ak mas v zozname oblubenych 1. kanal Markizu a 2. JOJ tak stale sa na nich prepinas cislicami 8 a 10 nie cez volby 1 a 2, jedine co Ti oblubene kanaly urobia je, ze ak si na Markize a stlacis P+ tak ta hodi z cisla 8 na cislo 10 nie 9).

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem, aspon ze to takto ide.

Telekom by mohol na tom zapracovat aby sa dalo zmenit celkove poradie a nie len oblubene. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, Ďakujeme za vaše podnety. Na novej verzii pracujeme, ktorá by mala tento nedostatok odstrániť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dnes som tiež poprehadzoval poradie, ide to veľmi ľahko cez mobil, rodičia sa sťažovali na DS6-10 že sú na prvých miestach :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ľuboš

Ja by som napr. vo webovom rozhrani privital pri posune mysou na horny okraj obrazovky v rezime Full Screan namiesto toho X na rusenie Full Screan (ktore si viem zrusit dvojklikom, alebo tlacidlom Full Screan na dolnej liste) radsej posuvaciu listu s ikonamy kanalov, aby som si ich vedel prepinat bez rusenia Full Screan (a prepnutiu v rezime okna a opatovnemu zapnutiu Full Screan).

A ked uz tu pises tak len pripominam, ze som mal este otazku ku prarametrom obrazu DigiSport1 vo vlakne: MagioGo TV Box. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar