Povedzte svoj názor na nový iPhone Xs, Xs Max, Xr a Apple Watch Series 4

Otázka

• 1

Ahojte,

už ste počuli o novinkách z rady Apple? :)

Na minulotýždňovej prezentácii sme videli odhalenie novej generácie Apple Watch Series 4, ako aj nových iPhone Xs, Xs Max a Xr a v rámci tejto témy, by sme ich radi postupne predstavili. Nechcem predbiehať, ale čo nevidieť ho budeme mať v ponuke a spustíme jeho predpredaj. 

iPhone Xs a Xs Max

Ako prvé budú štartovať modely iPhone Xs a Xs Max, doteraz najpokročilejšie modely iPhone. Môžeme sa pri nich tešiť na vylepšený hardvér a rýchlejší procesor. Prekvapí výkonný čip a výrazné vylepšenia fotoaparátu. Zvýšená je aj vodeodolnosť a výdrž batérie.

iPhone Xs a Xs Max zaradíme do ponuky v piatok 28. septembra 2018. Ich predpredaj odštartujeme na našej stránke už v piatok 21. septembra 2018.

iPhone Xr

Približne s mesačným odstupom uvedie Telekom aj model iPhone Xr, ktorý prinesie najnovšie iPhone inovácie pre ešte väčšie množstvo zákazníkov. O štarte a predpredaji na tento model vás budeme priebežne informovať.

Postupne budeme k zariadeniam pridávať viac technických špecifikácií. Je niečo, čo by ste o Apple novinkách chceli vedieť?  :)

Miška

iPhoneXsMax-Family-3Up-Angled-US-EN-SCREEN.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

20 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobry den,

zaujimalo by ma ake velkosti a farebne varianty apple watch 4 budete mat v ponuke? 

Dakujem

Vlado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aj mna cena nakolko rozmyslam o pausali ANO L kolko by som doplacal

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

ceny budeme vedieť povedať v blízkej budúcnosti. :)

Ak chcete, môžete nám na seba nechať kontakt a my vás budeme o všetkom informovať medzi prvými. Kontakt môžete nechať tu.

Miška.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak budú také ako predávate napr iPhone 8 /cca o 150e viac ako v hocijakom eshope/ tak ich radšej ani nedávajte do ponuky :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A varianty a farby sa kedy dozvieme?

Ahoj @valdo

štart noviniek plánujeme zrealizovať celkovo v osmičke dostupných verzií a farieb. Každý model bude dostupný v dvoch pamäťových verziách a dvoch farbách, a to nasledovne: 

• iPhone XS 64 GB: Space Gray a Gold
  • iPhone XS 256 GB: Space Gray a Silver
  • iPhone XS Max 256 GB: Space Gray a Gold
  • iPhone XS Max 512 GB: Space Gray a Silver

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Miška,

ja som sa pytal na apple watch 4, ake budete mat v ponuke velkosti a farby? 

Dakujem 

Vlado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @valdo

štart noviniek plánujeme zrealizovať celkovo v osmičke dostupných verzií a farieb. Každý model bude dostupný v dvoch pamäťových verziách a dvoch farbách, a to nasledovne: 

• iPhone XS 64 GB: Space Gray a Gold
  • iPhone XS 256 GB: Space Gray a Silver
  • iPhone XS Max 256 GB: Space Gray a Gold
  • iPhone XS Max 512 GB: Space Gray a Silver

@Miška a iPhone XR ten v ponuke nebudete mať? A ak áno, vo všetkých dostupných farbách? (Ale to asi nie, tých farieb je veľa, ale aj tak nevidím dôvod prečo by Telekom nemohol ponúkať všetky dostupné farby, keď to iný predajcovia dokážu bez problémov)

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem načo to tu riešite , aj tak žiadnu zľavu nedostanete na telefón . Kúp si ho v hociktorom eshope a máš po probléme :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@valdo dátum štartu Apple Watch 4 nebol u nás určený a zatiaľ nepoznáme ani ich dostupnosť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem načo to tu riešite , aj tak žiadnu zľavu nedostanete na telefón . Kúp si ho v hociktorom eshope a máš po probléme :) 

@pietro123 ja osobne si ho ani kupovať nejdem, len ma zaujíma len tak aká bude ponuka, ale vyzerá to zatiaľ biedna ako vždy, čo sa týka farieb hlavne. Ja som tiež toho názoru, že radšej kúpiť v normálnom obchode, keďže operátor ti nedá veľkú zľavu, jedine pri vysokom paušále ale aj tak tá zľava nie je nič extra. Už to proste nie je ono, kedysi si dal za mobil 1€ a mal si super mobil, a dnes čo? Si verný zákazník dajme tomu 20 rokov a dostaneš bonus na mobil 150€ pri mobile za 1 000€, neviem ako to je u Telekomu, či aj tu to platí, že za roky čo si u Telekomu máš vyšší bonus (myslím tak, že ak si u Telekomu 10 rokov dajme tomu máš bonus navyše 50€ a takto).

A to už síce mimo témy, nehovorím o tom, že niektoré mobily nepridajú, napríklad hlavný operátori nemajú žiadne Xiaomi telefóny čo je škoda, tieto telefóny sú teraz populárne a cenovo veľmi dostupné a v prípade operátorov pri ich zľavách pri paušáloch na mobil by tieto mobily vyšli za veľmi prijateľnú cenu, len je škoda, že zatiaľ iba jeden operátor na SK ak sa nemýlim ponúka Xiaomi telefóny :(

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Presne tak , pekne si to zhrnul . A keby zľavu , sa pozri za akú cenu tu ponúkajú napr iPhone 8.... , to máš tú vernostnú odmenu :):) 

Editoval pietro123
oprava

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

vedeli by ste aspoň odhadnúť za akú dobu sa reálne telefón dostane k človeku ak si ho predobjednal? 

Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Patricia_Mikova Toto bohužiaľ sa nedá odhadnúť, lebo typujem, že predobjednávok bude veľmi veľa, a Telekom ako vždy na začiatok dostane málo telefónov, a ako vždy situácia keď mobil ide do predaja teda aspoň pri iPhonoch je veľmi zlá, a to sa opakuje každý rok, predobjednávky majú prednosť a kto si ho nestihol predobjednať tak čaká ešte dhlšie, sám som kupoval minulý rok iPhone 8 a po tom ako vyšiel som všade možne pozeral kde ho majú na sklade. 

Odporúčam byť trpezlivá, nedá sa bohužiaľ odhadnúť presnú dobu kedy dostaneš mobil, keďže situácia bude taká aká bude :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, dátum predpredaja na iPhone XR a jeho cenovka nie sú stále známe?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @jozefko3

dátum štartu iPhone XR zatiaľ nebol určený. Dám vedieť, keď bude zverejnený. :)

Miška

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

ak by ste chceli vedieť novinky o iPhone XR medzi prvými, môžete nám na seba nechať kontakt a my vás budeme informovať.

Kontakt môžete nechať tu.  :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar