NOVINKA: Ešte viac športu na kanáloch Digi Sport

Otázka

• 0

digisport.jpg

Od 15.9.2018 prinesieme našim zákazníkom nové Digi Sport kanály 6 až 10. Prostredníctvom Magio GO budú môcť naši zákazníci sledovať ešte viac športového obsahu vrátane talianskej Serie A, nemeckej Bundesligy alebo vybraných tenisových zápasov ATP/WTA.

Vysielanie bude spúšťané podľa potreby a programu jednotlivých súťaží, aby sme zákazníkom priniesli čo najviac športového obsahu aj v prípade paralelne prebiehajúcich zápasov.

Kanály budú dostupné v Magio GO pre zákazníkov, ktorí využívajú:

• IPTV - balík L a XL

• SAT - balík L a XL

• Magio GO Premium

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 1

Prepáčte, ale koho nápad bolo dať tie programy nasilu na prvé pozície. Zas mi volala moja 90 ročná babka, že jej nefunguje televízor, lebo na 4ke mala Doma a teraz je tam niečo iné. Okrem toho, že sa jej každých pár dní odhlasuje Magio Go TV Box a musím jej to chodiť stále prihlasovať, a že sa jej každé dve hodiny vypína ten box, ešte aj toto. Už ma to dosť vytáča. A to ešte nehovorím, že si platím druhý klasický magio box, na ktorom 90% času nemôžem pozerať, lebo na 80mbit internete nie ste schopní spojazdniť 2HD programy súčasne. Buď zaraďte opäť do rastru aj SD verzie českých programov alebo asi budem požadovať vrátenie peňazí, lebo platím za niečo, čo sa z princípu nedá využívať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a nebolo by lepšie, ak by bola HD kvalira pre DS 1-5? je veľmi nelogické, že zápasy druhého sledu, ktoré sa vysielajú na DS 6-10 majú lepšiu kvalitu ako tie zaujímavé.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V tom logiku nehľadaj. Pri Telekome počítajú s časovým rámcom rádovo v rokoch pri veľkých zmenách. Za dva roky počítaj že všetky kanály budú v GO v full HD 50p pôjdu cez H.265 pretože iná cesta nebude. Rovnako aj pri IPTV, súčasný stav nejde držať do nekonečna. Ak raz povolia niekomu IPTV na Metalike daný provider pojde s novými technológiami a budú musieť dobiehať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kedy pridate napr.CT sport,primu,novu????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.