Otázka

• 0

Neviem či to sem patrí ale som veľmi nahnevaná na kuriéra z REMAXSU ktorý mi dnes ráno mal doručiť zásielku z telekomu mobilný telefón .Ráno mi poslal sms že mi prinesie zásielku .ja som mu zavolala že som v práci do 14 00 hod a doma budem o 1500hod .Že ho prosím či by mohol potom prísť .Jeho odpoveď  bola milá pani  a. Čo ja stým . A zložil telefón ešte som volala dva krát a povedal že má toho veľa.A zasa mi to zložil.Tak neviem kedy mi doručia zásielku . prosím poraďte kde sa sťažovať na kuriéra.Alebo ako ďalej postupovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Zavolaite na dispečing ReMaxu: 02/ 4910 53 69

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Pepsi pisat Telekomu nema ani zmysel, sam som im ohladom kuriera pisal a ze oni s tym nemaju nic ani kontakt na kuriera pripadne, a tiez ani cislo zasielky nikdy nikomu neposlu.

A inak ak by prisiel ked nie si doma tak mozes mu povedat nech pride na druhy den alebo mu povedz ci ti to do prace nedovezie co ale asi nespravi ked podla tvojho opisu je to jeden s tych kurierov co su znechuteny, ach nerozumiem naco robia tu robotu, chapem mozu mat zly den, ale ak ho maju kazdy den mali by sa liecit ci vyhladat si pracu ktoru by robili radi. Takto to vyzera ako keby niektori ju robili tu pracu s donutenia.

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar