Dockame sa niekedy novej verzie na PC?

Otázka

• 0

Mam dojem ze vyvoj na PC je na mrtvom bode. Treba vymenit vyvojarov, ked nie su schopni spravit funkcnu aplikaciu. Roky utekaju a ziadne vylepsenia nevidim. Mne osobne vadia najviac tieto vecy:

1. Preco sa musim na chrome stale prihlasovat aj ked dam zapamatat prihlasenie? Nemalo by sa to automaticky prihlasit pri otvoreni stranky?

2. Naco mi to pri programe aj pri pozerani televizie ukazuje programy ktore nevlastnim? Aby som listoval desiatkami kanalov? A k tomu sa viaze aj vec cislo...

3. Kedy sa konecne dockame moznosti spravit si vlastny playlist kanalov?

Uz by ste s tym mohli nieco robit...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

1. toto je asi problem u teba, ja len kliknem na zalozku a som prihlaseny , mozno sa prihlasis na inom zariadeni a tu ta to odhlasi 

2 /3 vies to spravit cez mobilnu appku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Joxer666, začal by som s tým, že kolegovia pracujú na novej verzii,  bližšie informácie žiaľ nemám. 

V aktuálnej verzii sme zmenu poradia kanálov prostredníctvom webového prehliadača vypli a tak ako píše Pepsi, zmenu môžeš realizovať prostredníctvom mobilnej aplikácie, rozumiem, že to nie je až tak pohodlné ako cez webový prehliadač . Magio GO by si malo pamätať posledné prihlásenie, funkciu "zapamätať si heslo" máš  aktívnu vo webovom prehliadači ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som registrovany na vela strankach, normalne sa vsade pri otvoreni ukaze hned moje prihlasovacie meno. Na magio go musim vzdy kliknut najprv na prihlasenie, nastastie mam tam aspon predvolene meno a heslo, zafajknute zapamatat prihlasenie mam tiez a potom uz sa prihlasim. Pamatanie funguje len v ramci spusteneho chrome (mozem ist na ine stranky a vratit sa spat), akonahle vypnem chrome a znova zapnem tak znova musim kliknut na prihlasenie.

vo verzii android si sice mozem v nastaveniach ulozit oblubene kanaly (aj sa mi pri znovuznapnuti v nastaveniach ukazuju spravne) ale pri pozerani tv programu zalozky vsetky a oblubene jedno jest....

kopirovanie oblubenych kanalov na ine zariadenia je tiez zaujimave: ponukne mi to portaciu na desat W7 (IE), dvadsat W7 (firefox) a xy W7(chrome). Mam W10 (chrome) tak co si vybrat?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar