Málo HD programov v Magio Go Tv Box.

Otázka

  • 0

Dobrý deň, v HD ide stále len zopár programov - prešiel takmer rok odkedy ste chceli pridať viac HD programov a nič sa nedeje. Aký je vlastne problém dať v HD všetko keď je nastavená "Super Vysoká kvalita"?

Pridajte prosím aspoň Dajto, Joj+, ČT1/2, Eurosport1/2, lebo posledne menované idú v zúfalej kvalite - miesto "Super vysokej kvality"  má Eurosport super vysokú kompresiu. Aj napr. Spektrum má byť HD ale je skôr SD v porovnaní s STV1/2.

Testuje to u vás vôbec niekto na aspoň 32" TV?

Editoval/-a rmichalko

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

  • 0

Odpovede z techgroup:

Citát

HD kvalita by pri uvedenych programoch mala byt dostupna len v najvyssei kvalite, kde je rozlisenie 720x576px. Nie vsetky TV stanice vsak berieme signalom z ich HD verzi, najma ak SD verzia splna potrebne kriteria rozlisenia a podporu zo strana dalsich zariadeni na platforme.

Citát

 

Kanaly Jednotka, Dvojka, Markiza, JOJ, Digi Sport 1 su pri najvyssej kvalite dostupne v rozliseni 1280x720. Zvysne programy zatial v mnou uvadzanom rozliseni. Zvysenie rozlisenia zvysnych programov je v plane spolu s aktualizaciou nasej platformy. Zial konkretnym terminom zatial nedisponujeme.

 

Poziadavku na kolegov, ktory maju na starosti obsah tychto informacii, som zaslal, aby uviedli presnejsie informacie.

 

Dakujeme Vam za pochopenie.

 

@Ľuboš @Terka už som sa pýtal v inej téme, prečo sa uvádza dostupnosť HD pri kanáloch v Magio GO, ktoré reálne idú v SD a s neskutočnou kompresiou ? Dva príklady za všetky Eurosport 1/2...

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

K vašej odpovedi:

Nie vsetky TV stanice vsak berieme signalom z ich HD verzi, najma ak SD verzia splna potrebne kriteria rozlisenia a podporu zo strana dalsich zariadeni na platforme.

Keďže Jednotku, Dvojku dokážete posielať v 720p (čiže toto rozlíšenie a dátový tok je podporovaný aj ďalšími zariadeniami), tak sa pýtam opäť:

Aký je vlastne problém dať v HD všetko (teda to čo je v HD na plnom Magiu) keď je nastavená "Super Vysoká kvalita"?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Zase tu hrach o stenu hádžete... Sa tu dozvieme zase termíny... To skôr na živé.sk napísať...

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar