Huawei P20 Pro VoLTE

Otázka

• 0

Zdravim

Mam Huawei P20 Pro na pausal (od Telekomu samozrejme), mam zapnutu sluzbu VoLTE, aj som dostal update na telefon pre P20 Pro od Telekomu, zapinajuci tuto sluzbu.

Maval som ikonu VoLTE hore v liste, ale od urciteho casu sa prestala zobrazovat. Signal mam vyborny, som v oblasti pokrytej LTE.

Viete nieko poradit, ako sa da zistit, nejakym servisnym kodom, alebo cim, ci je VoLTE aktivne? Pripadne ak by si to vsimol niekto z technickeho oddelenia Telekomu, ci nejaky novsi update omylom nevypol tuto sluzbu?

Vdaka za rady

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Tak z vyjadrenia od Telekomu emailom je to sposobene novym updatom, ktory ikonu odstranil, funkcionalita ostala. To som overil aplikaciou, ktora zobrazuje info o stave siete

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

otazka aj odpoved :D 

overit sa to da cez SMS - VOLTE na 12323

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To iste sa stalo aj mne, ale na telefone huawei p smart od telekomu... Ikona bola, po update zmizla, a od toho casu mi vsetky hovory vypadavaju pri zapnutom volte. Ked ho vypnem tak to ide bez problemov... Vie niekto poradit prosim? Dat reklamovat? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skús ešte na technickú linku, predtým než ho dáš na reklamáciu, možno je problém u Telekomu niekde, nemusí byť problém v mobile.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar