Otázka

• 0

dobry den, stala sa mi taka vec. minuly rok cca zaciatkom presne neviem, som menil vlastnika cisla s pausalom na seba od priatelky. vsetko prebehlo v poriadku zaplatili sme poplatok a vybavene. Presne 16.8 som bol pausal rusit ako novy vlastnik, doplatil som zvysne peniaze za telefon atd. a zobral si novy pausal s telefonom. teraz po roku na nas neake pani advokatka vytiahla papier ze sme vraj nezaplatili fakturu za jul 2017 vo vyske 204e plus 80e ako vsimne pre nu a ze na to mame neake 2 tyzdne. Vec sa ma tak ze fakturu poslali na meno mojej priatelky a na bydlisko v ktorom uz 5r nebyva :) Mam pocit ze pri ruseni pausalu resp odstupeni od zmluvy by mi pan v tcentre oznamil ze neaka faktura nieje uhradena. Mate niekto skusenost ako sa k tomu postavit? dakujem a pekny den

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

tvoja priatelka sa musi informovat osobne alebo telefonicky (preferujem osobne) nech vam ukazu aka faktura , mohlo ist o poslednu fakturu pred prepisom. Toto tu ale nezistime. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uz ju mame je to presne v tom case ked som rusil pausal a podpisoval novy. Bola vystavena 14.8 a 16.8 som bol v Telekome a rusil zmluvu. V tom case som uz bol majitelom cisla asi 3 mesiace mojim odhadom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tvoja priatelka sa musi informovat osobne alebo telefonicky (preferujem osobne) nech vam ukazu aka faktura , mohlo ist o poslednu fakturu pred prepisom. Toto tu ale nezistime. 

Osobne bola a povedali jej aby to zaplatila ze s tym nepochodi aj tak ked sa bude hadat :) pristup na urovni 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar