Zrušenie Magio Go Premium

Otázka

• 0

Dobrý deň,
Objednal som si samostatnú službu Magio GO premium, no služba nezodpovedá sľubovanej kvalite, preto ju chcem zrušiť. Mohli by ste mi prosím Vás poradiť ako mám postupovať pri zrušení. Objednávku som založil cez internet a schválil telefonicky. Papierovú zmluvu som ešte nepodpísal ani neodoslal. 
V zmluve v bode č.7 je uvedené, že v prípade ak účastník vypovie alebo odstúpi od tejto zmluvy predo dňom technického zriadenia služby alebo svojím konaním alebo nečinnosťou zmarí zriadenie zmluvne dohodnutej služby zaväzuje sa zaplatiť podniku náklady vzniknuté v súvislosti so zriadením služby vo výške 100 €. Danému bodu celkom nerozumiem, keďže o službe bolo uvedené že je bez viazanosti a rád by som dostal vysvetlenie ako je daný bod myslený.
Zrušenie danej služby ma mrzí, kúpil som ju kvôli Digi sportu, na ktorý som sa tešil no kvalita nezodpovedá sľubovanej HD kvalite a je to nepozerateľné.
Za porozumenie a odpoveď vopred ďakujem,

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

v zmysle Zákona o ochrane spotrebiteľa máte možnosť odstúpiť do 14-tich dní.

Časť v ktorej sa spomínate zmluvnú pokutu 100 Eur, tak to sa týka Magio internetu a TV ktorá sa klasicky zriaďuje technikom.

Formulár pre odstúpenie nájdete tu (alebo ho máte v obálke so zmluvou):

https://www.telekom.sk/subory/ebbea5cb8dbbe02d4ef9ba19a64c29b3

Poprípade sa dá služba deaktivovať keďže je bez viazanosti. Vtedy netreba zasielať odstúpenie od zmluvy (stačí na predajni alebo na 0800 123 456 / marketing@telekom.sk deaktivovať Magio Go )

Editoval Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @mato19963,

odpoveď od @Mirko som označila ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 
V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže 

Prajem pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Terka

a nebolo by dobre sa vyjadrit aj k dovodu preco to @mato19963 chce zrusit -  a teda nedostupnost Digi Sportu v HD kvalite? Ako to teda bude, budu uz konecne?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no toho čo by malo ísť v HD je ďaleko viac

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

viď môj posledný príspevok:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zrušenie máš aj v sekcii moj telekom produkty:

aaaaaaa.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na akom zriadení nie zariadení, na magio go určite nie. Jednoznačne plnohodnotné magio a HD kvalita. Magio Go je pre 15" crt monitor 640x480 prípadne pre osoby so sklonom k samopoškodzovaniu a s uhlopriečkou displeja 32"+.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar