Dátový roaming

Otázka

• 0

Dobrý deň, mám od vás paušál na ktorom mám 15GB dať mesacne, s mojej sim karty sa nedá ani volať ani posielať sms, prijímať hovory sa tiež nedá, jedine čo sa dá prijať sú SMSky, momentálne som v Chorvátsku a nefungujú mi data, čítal som si ostatné otázky túto na fóre, skúšal som posielat bezplatnú sms na číslo 12323 alebo nejake take podobne, samozrejme nemôžem posielať sms takže sa nič nestalo, a neviem sa prihlásiť ani na m.telekom.sk/travel pretože v zahraničí nemôžem ani len tie SMSky prijímať a teda mi systém nedoručila overovaci kod. To znamená že sa nemám absolútne šancu čerpať dáta v zahraničí, pritom by som tu mal mať normálne data ako aj doma, a taktiez si to ani neviem nastaviť pretože mi nechodia smsky a taktiež nemôžem posielať žiadne SMSky ani volať takze sa nemám ani ako overiť. Bol by som veľmi rád ak by ste mi s týmto čo najskôr pomohli kedze mi je nemožné urobiť si to sám!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Hej hej, treba si to pozrieť, ako píše užívateľ Pepsi vyššie. Ja som ináč s dátami v zahraničí spokojný a to ich fakt že dosť využívam, hlavne na rôzne videa  a aj vcelku dosť sťahujem videá cez mobil a frčí mi to veľmi dobre.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dal som si manualne vyhladat siete, s tych co spominas mi naslo tele2jku, ale ani na tu ma nepripoji, vraj to moja sim nepodporuje, ja mam tuto simkartu ako produkt cisto len na data, to ze z nej neviem pisat ani volat to je normalne, na svk som vedel prijmat spravy, hovory nie, ale tu v chorvatsku neviem ani len spravu prijat takze si ten roaming sam neviem nijak zapnut, na telekom stranku sa bez overovacej sms nedostanem tiez..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar