Optické pripojenie Senec ul. Zitavska

Otázka

• 0

Dobrý deň chcel by som vedieť kedy bude uvedene do prevádzky pripojenie na net optickým káblom na ul Žitavská v Senci. Dva krát sa už presunul termín dokončenia. posledný termín je 30.08. ale podla priebehu prác na pokladke optiky to stihnete ťažko. Takže by som prosil normálny reálny termín podľa ktorého sa budem môcť zariadiť ďalej. Eventuálne prosím kontakt na zodpovednú osobu ktorá zodpovedá za prevedenie stavby. Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

38 odpovedí na túto otázku

• 0

@sullnet tak presne ako som predpokladal... ze 1 rok to bude trcat niekde v zemi a mozno za 2 roky sa dockame aj pripojenia.. skoda,ze nie je na vyber,lebo optika nie je nikde v tejto lokalite dostupna,ak nepocitam lokalny e-Net ktory sa "vykadil" na rodinne domy a pripojil si len bytovky..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ja neviem, stale sa kope dalej. Na janosikovej Suptl kope a zahrabava chranicky. Ale na druhej strane uz fakt cakame dost dlho.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže dnes mi prišla konecne odpoveď na môj mail od Telekomu s tým ze termín spustenia cca tři mesiace takže koniec júna. ale je to vraj len orientačné. dddf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hlasim, ze dnes som si objednal prechod na optiku, ocakavam technika :)

Domy sa postupne zapajaju, na webe sa to asi updatuje raz za tyzden.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Flymaster gratulujem :D Na Liptovsku sa este stale nedostali...chranicka je tam uz 11 mesiacov :D:D:D Uz to ani nejdem radsej komentovat,lebo toto diletantsvo zo strany Telekomu mi pripomina praktiky pouzivane za sociku...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neverim, po 1 roku som sa dockal :D:D:D Od stredy 7.8. 2019 ( po aktualizacii mapy pokrytia) mam moznost prejst na optiku na mojej adrese Liptovska 6, Senec.. tak 13.8. pride technik na obhliadku a potom dohodneme termin zapojenia..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neverim, po 1 roku som sa dockal :D:D:D Od stredy 7.8. 2019 ( po aktualizacii mapy pokrytia) mam moznost prejst na optiku na mojej adrese Liptovska 6, Senec.. tak 13.8. pride technik na obhliadku a potom dohodneme termin zapojenia..

Predpokladám že toho 13-teho Vás rovno aj zapoja :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Mirko Mno ak by tomu tak bolo, potom v pohode.. len budu musiet asi prist vo vacsom pocte,lebo chranicka je hned za vstupnou branou a budu musiet dostat kabelaz do domu ( rodinny dom), ktory je cca 10 metrov od brany a prerazit niekde stenu a ukoncit optiku.. preto som myslel,ze najprv pridu na obhliadku a nasledne az potom sa pride na montaz ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Mirko Mno ak by tomu tak bolo, potom v pohode.. len budu musiet asi prist vo vacsom pocte,lebo chranicka je hned za vstupnou branou a budu musiet dostat kabelaz do domu ( rodinny dom), ktory je cca 10 metrov od brany a prerazit niekde stenu a ukoncit optiku.. preto som myslel,ze najprv pridu na obhliadku a nasledne az potom sa pride na montaz ;)

Ak prišla SMS v ktorej sa píše "Vas navstivi nas technik za ucelom preverenia moznosti zriadenia sluzby", tak ja mám skúsenosť že v tom termíne sa služby rovno zriaďujú :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Mirko presne taka SMS mi prisla, tak necham sa prekvapit :) 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak vcera 14.8.2019 som sa dockal aj ja instalacie a prechodu na optiku :) Ocenujem velku snahu a ustretovost 2 mladych chalanov, ktory realizovali instalaciu...urobili kvalitnu pracu a vysli v ustrety aj so vsetkymi poziadavkami co som mal a optika slape ako oci (y) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, nechcem zbytocne zakladat novu otazku, tak pisem sem.

Prosim niekoho o informaciu ci nahodou niekto nevie kedy sa bude realizovat opticke pripojenie v Senci na ulici Pri Stifte.

Este minuly rok sa konal na nasej ulici prieskum zo strany Telekomu a takmer cela ulica mala zaujem o opticku pripojku do domu.

Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar