Optické pripojenie Senec ul. Zitavska

Otázka

• 0

Dobrý deň chcel by som vedieť kedy bude uvedene do prevádzky pripojenie na net optickým káblom na ul Žitavská v Senci. Dva krát sa už presunul termín dokončenia. posledný termín je 30.08. ale podla priebehu prác na pokladke optiky to stihnete ťažko. Takže by som prosil normálny reálny termín podľa ktorého sa budem môcť zariadiť ďalej. Eventuálne prosím kontakt na zodpovednú osobu ktorá zodpovedá za prevedenie stavby. Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

30 odpovedí na túto otázku

• 0

Skúste Vašu požiadavku zaslať oficiálnou cestou - mailom na adresu marketing@telekom.sk.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

najneskôr do 28.09.2018 by mala byť lokalita pokrytá. 

Kontakty na zodpovedné osoby sa neposkytujú, iba všeobecný kontakt na oddelenie pokrytia : pokrytie@telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

prosím Vás to som už počul toľko krát že už tomu neverím najprv to bolo do konca júla potom do konca augusta a teraz do konca septembra. takže koniec septembra je záväzný termín a podla tohoto termínu môžem realizovat dalsie věci? pýtam sa z dôvodu nadväznosti ďalších prác ktoré sú závislé na pripojení na net. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Potvrdiť Vám to nevieme, keďže toto je fórum. Ak potrebujete nejaké záväzné informácie, kontaktujte oddelenie pokrytia ako som písal, alebo na marketing@telekom.sk ako písala @folky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tahaju sa tam viacere ulice a to moze ten datum ovplyvnovat. Presny termin ti nik neda lebo sa moze hocico vyskytnut

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja bývam na Liptovskej,o pár ulíc bližšie k Bille, a keď som sa pýtal priamo ľudí čo to realizovali tak potvrdili termín 28.9.2018 na ukončenie prác,ale reálne zapojené to bude najskôr až do konca roka 2018...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň. Vámi daný termín položenia optického kábla a  následného pripojenia internetu v Senci na ul. Žitavská 12 sa blíži. Podľa priebehu prác asi ťažko bude dodržaný vami daný termín. Budete zása presúvať termín dokončenia na ďalší mesiac alebo budete tvrdiť ze termín bude splnený?Ha ha ha. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@petersov staci si precitat viacero tem kde je jasne napisane ze ten termin nie je zaväzny a moze sa posunut, 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ja som si skúsil cez webový formulár overiť dostupnosť služieb na mojej adrese Liptovská 6 v Senci a ponúklo mi už od 30.9.2018 služby na optike...tak som si vyklikal internet XL+TV L+pevná linka M a odoslalo mi to objednávku tak som zvedavý že ako to dopadne...hlavne ma bude zaujímať ako dostanú optiku od plotu kde ju Suptel ukončil až ku mne do domu..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

4pepsi áno termín sa môže meniť ale nie 3 krát. už to svedčí o fantastickej úrovni managementu v ST. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@peter.pajor u nas kopali asi 10 cm siroku ryhu 

@petersov preco ? to je v rezii dodavatela , bol by si radsej ak by ti nepovedali ani to, ze tam budes mat optiku ? potom by si sa nemohol stazovat 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak prave mi volali z Telekomu, ze mi rusia objednavku nakolko este nemaju oni vo svojom " internom" systeme informaciu o dostupnosti optiky na mojej adrese :) A ked som si to checkol teraz cez dostupnost uz znova figuruje na mojej adrese len ADSL do 15Mbps...takze zjavne sa omylom nieco dostalo von a overovalo to dostupnost uz s optikou..no nic pockame a uvidime B|

@Pepsi Mno od plotu k domu je to cca 4-5m co nie je vela,len ma zaujima ze ako to dostanu do domu,ci listovanim do vrchnej casti a prevrtat zateplenie+mur a potom trubickou na miesto urcenia,alebo oni vyhodnotia kde by to bolo najvhodnejsie a potom zavedu..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ľuboš nevies prosim v akom stadiu je ten Senec? ;) Podla info malo byt dostupne opticke pripojenie 28.9.2018 ale zo stranky uz zmizlo aj planovane pokrytie v tejto lokalite..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@peter.pajor, Žitavská ulica je ešte v riešení a nepredpokladám spustenie tento rok. Pokrýva sa polovica Senca a okolité lokality, čo je dosť rozsiahly projekt.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

4 Peter pajor tak ak je to taky rozsiahly projekt tak dodávateľ mohol vedieť ze to určite nebude hotové v júli ako bolo sľubované alebo v septembri ale mali rovno povedať ze to bude až budúci rok a ľudia by sa podľa toho zariadili a prešli na tu dobu k inému poskytovateľovi a nečakali ako hlupáci kedy už konečne láskavo Telekom spustí optiku. ako som napísal predtým management na skutočné vysokej úrovni. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ľuboš ok takže týka sa to aj mňa asi budúci rok, konkrétne ulica Liptovská 6??? Dík za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Trosku to obnovim... takze:

- Rodinne domy smerom od Billy (Oravska, Kalinciakova, Janosikova) - videl som technikov zapajat skrinky na ulici (male aj velke rozvodne).

- Schranky plne letakov, ze Optika v Senci

- Cinziaky - nikde nic: kabel pritiahnuty k baraku, zahrabany a to je vsetko. Vo vchodoch nic, ziadne zapajanie.

- Telekom web - uz bolo niekolkokrat spominane, ze pripravovane lokality, ako keby sa resetli a objavuju sa tam tie, co sa kopali este vlani.

Takze, viazanost skoncila koncom oktobra. Chcem pockat na optiku, lebo si mozem zobrat 3 mesace internet XL za cenu L, takze by som t oroad vyskusal. Lenze kto mi povie, kedy to uz konencne bude? Ine benefity nechcem a tento jediny mi na ADSL aj tak nepojde. Ziadne datumy uz radsej nikto nedava, ako vidim, ale naco potom ten marketing okolo toho?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Flymaster nuž ja som na tom rovnako...Liptovská 5 už je k dispozícii optika, ale Liptovská 6 a čísla za 6 už nie?to dokáže pekne naštvať človeka, že sa zastavili presne o jeden dom pred mojím a stojí to už mesiac a nič..bol som nútený si dať Chytrý balík Internet L+TV L+Pevná linka M aby som mal data navyše v Magente ale tá rýchlosť internetu klesla na 8Mbps tým pádom lebo internet XL mám nedostupný ?inak všetky domy smerom od Liptovskej na Jánošíkovú ešte nemali optiku,len po odbočku z Jánošíkovská na Liptovskú...fakt nechápem logiku subdodávateľov Telekomu ako to zapájajú...počítam že skôr ako na jar neurobia nič a budeme len čakať a káble sú v zemi už pol roka...miesto toho aby dokončili postupne lokality ktoré začali ešte na jar,tak zjavne idú systémom ako sa im zachce ?

Editoval peter88

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no a keď som cca v septembri kritizoval management telecomu tak sa tu niekto ohradzoval. Ale jedna vec je plus. Aspoň tie káble už sú v zemi. dddddddddddd

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Noo, kable este v zemi nie su, vlastne su to len chranicky zatial. Ale myslim si,z e byv zme mohli zapajat, ved to sa robi vnutri, nemusia cakat do jari. Ja mam ADSL a mam Magio TV, takze internet mam len 10Mbps, ked je vsetko vypnute. Akonahle zapnem HD program, uz idem len na 6-7 Mbps a ked nahodou aj druhy box, alebo nebodaj nahravanie, tak som rad za 1.5Mbps. Vidim auta casto na ulici, ci SupTel alebo ta druha firma, co uz robi samotne zapojenie, ale pride mi to velmi pomale. Aj sa divim, preco to nerobia z dvoch stran, ved od bane vedie uz kabel, na ktory sa to da pripojit, cize moznostitam urcite su.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak tu máme zasa marec. pred rokom sa malo začať kopať a pred pol rokom mal byť net k dispozícii. Prešlo pol roka a net nikde. Ešte stále si niekto myslí že za to nemôže mamagement v Telecome? Som veľmi zvedavý kedy konečne sa bude možné pripojiť. Aši v decembri. Možno. Nájde sa v Telecome niekto kto mi fundovane odpovie alebo sa jeden bude schovávať za druhého ako je to na Slovensku bežné? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tu je odpoved od Telekomu z 15.2.2019, ale asi 2 dni pred tym mailom v telefone mi pani povedala, ze predpokladany termin je 31.3.2019, vyzera, ze ani medzi sebou sa nevedia dohodnut :D

Dobrý deň,

ďakujeme za váš zákaznícky podnet a záujem. Aktuálne máme stavebnú uzáveru, preto výstavba technológie je pozastavená. Predpokladaný termín spustenia je koniec júna 2019.

S pozdravom 
Tím plánovania sietí

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz