Samsung Galaxy Watch

Otázka

• 0

Dobrý deň,

Chcem sa spýtať, či do svojej ponuky ku paušálom pridáte aj inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch 46mm, ktoré ohlásili spolu s mobilom Samsung Galaxy Note 9.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @RiDDiKs, preveríme u kolegov. Hneď ako dostanem odpoveď napíšem ti. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte. Chcel by som sa spýtať konkrétne na LTE verziu. Ak si objednám LTE verziu priamo na Samsung stránke, budem vedieť využívať hodinky (volania cez eSIM) cez Telecom paušál, keď to neskôr začnete podporovať? Ak áno, ako funguje taká "aktivácia"? Alebo môžem LTE výhody využívať iba ak túto verziu kúpim priamo cez telekom? Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

eSIM tento rok nebudu mat a teraz ti asi nik nepovie ci to bude buduci rok

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To ma neprekvapuje, avšak moja otázka bola iná.

Ide mi o to, či keď si teraz kúpim LTE verziu, tak tie hodinky budem môcť používať keď to raz Telekom podporovať bude - čí už o pol roka, alebo o rok a pol. Alebo či to na druhú stranu funguje tak, že keď chceš využívať výhody eSIM (napr. volania bez bluetooth pripojenia na mobil), musíš si počkať, kým s tým príde operátor (možno operátor robí úpravy, ktoré moje hodinky mať nebudú).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @matej.hluzak, ak si zakúpiš EÚ verziu hodiniek s podporou eSIM, po spustení u nás budú fungovať. V prípade ak si ich zakúpiš z USA alebo Číny nemusia fungovať z dôvodu iných frekvenčných pásiem pre LTE. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, chcela som sa opýtať, či príde do ponuky aj samsung galaxy watch rose gold (42mm)?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň. prosím Vás ktoré z inteligentných hodiniek budú alebo podporujú eSIM? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň. prosím Vás ktoré z inteligentných hodiniek budú alebo podporujú eSIM? 

V Telekome momentálne žiadne.😒

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz