Prenos dát

Otázka

• 0

Chcel by som sa spýtať ako dlho je možné prenášať dáta či len do ďalšieho mesiaca alebo ak zasa tieto prenesené data neprečerpám prenesú sa znova? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Dáta pri paušáloch Áno, ktoré nespotrebujete sa vám automaticky a bez poplatkov prenesú do ďalšieho zúčtovacieho obdobia., ale stále len 1 mesiac.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

dáta využívate v rámci svojho fakturačného obdobia. Po začatí nového obdobia nabehne nový objem dát podľa toho aký paušál využívate. Neprečerpané dáta sa neprenášajú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcel by som sa spýtať ako dlho je možné prenášať dáta či len do ďalšieho mesiaca alebo ak zasa tieto prenesené data neprečerpám prenesú sa znova? 

Ak používaš paušál ANO, tvoje dáta sa prenesú do ďalšieho fakturačného obdobia. Dáta z paušálov HAPPY ti prepadnú, pokiaľ ich neminieš.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano mam program ANO ale na to som sa nepytal samozrejme ze sa data prenesu ale mna zaujima ci len na mesiac alebo to je neobmedzene... 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

dáta využívate v rámci svojho fakturačného obdobia. Po začatí nového obdobia nabehne nový objem dát podľa toho aký paušál využívate. Neprečerpané dáta sa neprenášajú.

Data sa uz v novych pausaloch prenasaju... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar