Hokej na DIGI Sport

Otázka

  • 0

Pridal (editované)

Dobrý deň, aký hokej plánujete vysielať na svojich exluzívnych športových programoch DIGI Sport 1-5? Doteraz ste nakúpili práva na špičkové futbalové ligy máte 4 TOP ligy sveta - anglickú Premier League, španielsku La ligu, nemeckú Bundesligu a taliansku ligu. A viem aj že ste prišli o vysielacie práva na českú hokejovú extraligu. Aký hokej plánuje Telekom vysielať okrem Spengler Cup, na ktorý práva stále má? Z kvalitných líg je voľná už len fínska Liiga a švédska SHL, ktorú ste už na DIGI Sport v minulosti vysielali. Rokujete o nejakej kvalitnej hokejovej lige, ktorú by mohli zákazníci sledovať na DIGI Sport? Predsa len ja mám radšej hokej a určite by ocenilo aj veľa iných zákazníkov ak by vysielal DIGI Sport nejakú hokejovú ligu. Tak Telekom vyjadrite sa k tomu. Ďakujem

Editoval/-a Peto7777

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

  • 0

Ahoj @Peto7777,

švédska a fínska hokejová liga majú pomerne limitovaný okruh potenciálnych divákov a ak sa v budúcnosti rozhodneme vysielať hokej, tak sa pravdepodobne zameriame na súťaže s vyšším ratingom. O prípadných zmenách budeme našich zákazníkov informovať tu aj na našej stránke.

Ďakujeme za Tvoj príspevok a tiež zato, že nám pomáhaš udržiavať fórum priateľským a produktívnym prostredím pre všetkých členov.

Prajem pekný deň  
Terka

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar