Otázka

• 0

Preco mam na fakture: Suma na uhradu 1.20eur , ked predchadzajuca faktura bola uhradena v danom termine????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Príčin môže byť viacero, napíšte si podnet mailom na adresu marketing@telekom.sk, alebo použite link: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/

Tu Vám môžeme poradiť len všeobecne, ak máte nastavený inkasný limit, možno ho táto faktúra prekročila, alebo ste mali objednané niečo navyše. Určite to nie je poplatok za neskoro uhradenú faktúru, lebo ten je 4,99 eur.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Že vraj zvyšovali ceny za paušál a posielali ohľadom toho mail....a že vraj ten mail posielali medzi mesiacmi jún a júl.  A teda ak s tým človek nesúhlasí, tak mohol do 11.08. bezplatne odstúpiť od zmluvy...ako ja som žiaden taký mail nedostala...a mám zmluvu na 2 roky...tiež som sa na to pýtala a pekne ma tým vytočili... určite to budem ešte riešiť...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Citát

Telekom bude o zmene cien priamo informovať aj svojich zákazníkov listami, e-mailom či SMS správami a keďže ide o podstatnú zmenu zmluvných podmienok, budú môcť zákazníci od svojej zmluvy odstúpiť do 31.7.2018, resp. do jedného mesiaca od oznámenia tejto zmeny.

https://www.telekom.sk/o-spolocnosti-telekom/press-centrum/tlacove-spravy/telekom-planuje-upravit-ceny-pevnych-sluzieb-od-augusta?_ga=2.261847881.511724078.1534022344-904912515.1533129976

okrem emailu zasielali oznámenie listom alebo SMS správou. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je milé ale mne nedošiel ani mail, ani sms a už vôbec nie list...zato cena vo faktúre navýšená už bola... takže podľa tohoto vášho vyjadrenia, do mesiaca od oznámenia, môžem od zmluvy odstúpiť...som zvedavá kedy mi to akože oznámite 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už ti neoznámia, e-maily chodili dávno a už nechodia, čiže teraz asi nič už nedoriešiš ak chceš odstúpiť od zmluvy, jedine s pokutou :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar