Modem Huawei E372

Otázka

• 0

Mam modem od Telekomu. Po 5 rokoch som presiel na ineho providera, ale modem pise, ze sim karta je neplatna. Ze moze byt SIM nekompatibilna.

Zrejme je modem blokovany.

Ako ho mam odblokovat?? Na pobocke mi povedali, ze nemaju na to software...

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

ked mas modem od telekomu zrejme ho mas v prenajme chod ho vratit a u noveho isp si pytaj ich modem ak nedaju mali by dat aspon poziadavky na dany modem aky je potrebny pre vyuzitie ich sluzieb

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v pripade modemu Huawei E372 sa jedna o zariadenie vo vlastnictve takze sa nevracia pokial bolo zariadenie blokovane na pouzitie len so sim kartou Telekom da sa obdlokovat na ktorejkolvek firemnej predajni ST teda tych predajniach ktore prevadzkuje priamo Telekom nie fransizanti odblokovanie je bezplatne 

adresy firemnych predajni som pridaval v tomto vlakne su tam vsetky aktualne 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hmm, to som skusal, na pobocke povedali, ze nemaju na to software.. Bol som v druhej pobocke a odtial ma poslali na prvu pobocku, ze len tam maju na to pocitac... hmm.. telekom - som rad, ze u z nie som klientom... Uz mam novy modem od Orange a uz som tolko precestoval a postudoval, ze uz mi to za to ani nestoji riesit telekomacky modem, kde pracovnici nevedia co robit..

btw. jedna sa o Zilinu..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz