Zalozenie Magenty + retencna zlava

Otázka

• 0

Dobry den,

mam otazku k zalozeniu Magenty, mam 2x  Happy XL pausal + XL pevny internet, vsetko s retencnymi zlavami.

Mozem si zalozit skupinu Magenta? Viem, ze do nedavna to este nebolo mozne kombinovat retencna zlava na pausal + Magenta. Ako je to teraz? Pripadne ako je to s pausalmi ANO, da sa to? Na jednom Happy XL pausale mi bude v novembri koncit viazanost a zaviazat sa s novym ANO pausalom bez retencnej zlavy si neviem predstavit.

Dakujem vopred za skoru odpoved.

Vlado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

@valdo, benefity sa neuplatňujú iba pre číslo, kde je aktívna retenčná zľava. Ostatní benefit získajú. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Ľuboš, dakujem za odpoved. 

Este otazka, dvojnasobne data a volania sa neuplatnuju iba mne ako zakladatelovi skupiny magenta 1, ktory ma retencnu zlavu na pausal, alebo vsetkym clenom skupiny? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @valdo, retenčná zľava a Magenta 1 sú čiastočne kombinovateľné. V rámci skupiny získaš neobmedzené volania SMS/MMS v skupine, neuplatňujú sa zľavy ani dvojnásobok minút a dát.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze retencnu zlavu neskombinujem s vyhodami magenty? Na infolinke 0800123456 mi bolo povedane, ze uz je to mozne kombinovat. Tak teraz neviem kto ma pravdu, moze sa k tomu vyjadrit niekto kompetentny z telekomu?

Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

prepac hore som napisal nespravne info, ak mas retencnu akciu, ine ako skupinove vyhody neziskas 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozri si reálne skúsenosti účastníka tu

Pri retenčnej ponuke podľa info písaných v inom vlákne ti bude magenta zrejme na nič. Pri ÁNO nedostaneš dvojnásobok dát, pri Happy paušáloch sa uplatňuje aj zľava zo skupiny aj retenčná ponuka. To viem určite, som príklad toho.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, výhody ako písal @Pepsi môžeš využívať, ale ďalšiu zľavu k tej retenčnej už nedostaneš.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to znamena, ze ak budem mat pausal ANO s retenciou, budem mat aj vyhodu s magentou napr. dvojnasobne data? Alebo tieto vyhody budu mat len ini clenovia mojej skupiny magenta, ktory nemaju retencnu zlavu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vytvorit a pridat sluzby si vies ale tam kde mas rtencne zlavy sa ti dalsia uplatnovat nebude, jedine co ziskas su vyhody. Pri pausaloch ano mas vyhody volania alebo data , https://www.telekom.sk/magenta1/#/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar