Optika - napojenie domu Zalesie

Otázka

• 0

Dobry den,

robia nam pripojky k domom  v Zalesi, okr. Senec a chcem sa popytat ako bude prebiehat samotne napojenie domu. Susedom uz namontovali taku bielu skrinku na stlpiku pred plotmi.

Posielam fotky ako to u mna teraz vyzera, predpokladam, ze planuju osadit ten stlpik ako je naznacena oranzova ciara na trave. 

Chcem sa spytat ci potom prerazia chranicku popod moj plot (pod zakladom) alebo ako. Hned za plotom je chodnik, takze by to malo ist cez zaklad (alebo pod) a potom pod ten chodnik. Toto bude kto robit? Telecom? Vopred dakujem za nazor.

Brano

3.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

chráničku pravdepodobne vybudujú aj Vám - z nej následne bude vyvedený kábel na ktorý sa potom v prípade Vášho záujmu zavarí optický kábel a ten bude privedený až k Vášmu domu od tej chráničky.

Telekom to nerobí, zvyčajne sú to externé firmy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

U nás v Senci sme tiež zhruba v tomto štádiu,už mám tento kábel pretiahnutý za plot (podkopaný múr) a realizuje to forma Suptel...termín na zavedenie máme do 28.9.2018...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak potom aj v Zálesí to realizuje firma Suptel.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak toto je sucasny stav, zahrnuli to. Sme posledny dom na ulici, ale ulica bude pokracovat dalej, tak predpokladam, ze chranicka s dvoma kablami ci co to je s tymi koncovkami je priprava na pokracovanie...

A ku mne domov bude potiahnuta ta oranzovava chranicka 6/4mm. Moze to tak byt?

IMG_20180806_203310.jpg

IMG_20180809_072753.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie som si isty, ked pozeram ostatne ulice, niekde maju tuto skrinku pre domom a inde maju len ako ja, nachystanu chranicku 4/6mm. Ja som tusim daval do dotazniku, ze to chcem priviest az do domu, takze preto nebude skrinka. Do skrinky budu asi zavedene tie dva kable s tymi spojkami, na konci trasy, aby mohli potom pokracovat dalej, neviem, moje dohady

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar