Otázka

17 odpovedí na túto otázku

• 1

Zatiaľ ešte nemám detaily ale plánujeme osloviť testerov aj prostredníctvom fóra. Ak budem mať niečo nové tak vám napíšem :) 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

uz sa to riesilo v minulosti a ak si dobre pamätam, tak z dôvodu ze apple TV ma malo zakaznikov tak zatial neplanuju 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

minulost je minulost, ja by som rad vedel ci sa nieco zmenilo. Antik poriadne aktualizoval svoju Apple TV appku a ked vie do tejto platformy investovat mensia firma, tak si myslim, ze aj Telekom by mohol. Aj ked zas pripustam to, ze spomaleny moloch ako Telekom nevie a nechce inovovat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tu skôr bude to, že Telekom prišiel so svojím Magio GO Boxom čiže tým, že by dali možnosť na iné zariadenia ako PC a mobil a ich box tak by sa im nepredával ten ich box. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ten Magio Go box, ktorý nie je voľne v predajni a už je dlhšie nedostupný? :-) Asi ani nemajú veľmi záujem o predaj boxu. Antik predáva svoj smart tv box viac rokov, stihli ho už aj aktualizovať na podporu 4K a nijako im to nebránilo spraviť appku. Telekom je proste zaostalý.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @pbaricic

pracujeme na appke pre Apple TV a Android TV. 

@Ľuboš

Vyborne! Najlepsia sprava za cely rok! Mate nejake odhadovane ETA?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som si kupil Apple TV ak by bolo Magio Go k dispozicii....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som si práve kúpil Apple Tv a hlavne kvôli sledovaniu tv. Mám ale problém! Magio go v app store nie je pre ATV a keď si dám zrkadlenie iPhonu, tak mi to cez aplikáciu Magio to spustí iba STV1 a STV2. Ostatné platené kanály vypisujú hlášku SECURITY CALLBACK. Vie niekto poradiť ako to spojazdniť?!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

screen mirroring by mal fungovat, asi bude chyba niekde inde. Skus napisat na aplikacia@telekom.sk , pripadne ak tu ma niekto apple tv tak nech to vyskusa

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No to by som aj ja chcel vediet. Uz rok cakame. Jednoducho nerozumiem co tolko trva.

Ved aspon enable Airplay ked uz nic ine! Preboha ved su to dva riadky kodu :face-palm:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No @Ľuboš ale ved sa uz do toho pozrite naozaj. Bude ta appka alebo nebude. Rok sa uz slubuje a nice :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Haloooooooo!!!!

Aspon odpoveedat by sa zislo, ludia cakaju !

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby bol aspon ten ich tv box dostupny, ale aj to je vypredane uz dva roky pomaly 🙄

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar