Otázka

24 odpovedí na túto otázku

• 1

Zatiaľ ešte nemám detaily ale plánujeme osloviť testerov aj prostredníctvom fóra. Ak budem mať niečo nové tak vám napíšem :) 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

uz sa to riesilo v minulosti a ak si dobre pamätam, tak z dôvodu ze apple TV ma malo zakaznikov tak zatial neplanuju 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

minulost je minulost, ja by som rad vedel ci sa nieco zmenilo. Antik poriadne aktualizoval svoju Apple TV appku a ked vie do tejto platformy investovat mensia firma, tak si myslim, ze aj Telekom by mohol. Aj ked zas pripustam to, ze spomaleny moloch ako Telekom nevie a nechce inovovat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tu skôr bude to, že Telekom prišiel so svojím Magio GO Boxom čiže tým, že by dali možnosť na iné zariadenia ako PC a mobil a ich box tak by sa im nepredával ten ich box. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ten Magio Go box, ktorý nie je voľne v predajni a už je dlhšie nedostupný? :-) Asi ani nemajú veľmi záujem o predaj boxu. Antik predáva svoj smart tv box viac rokov, stihli ho už aj aktualizovať na podporu 4K a nijako im to nebránilo spraviť appku. Telekom je proste zaostalý.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @pbaricic

pracujeme na appke pre Apple TV a Android TV. 

@Ľuboš

Vyborne! Najlepsia sprava za cely rok! Mate nejake odhadovane ETA?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som si kupil Apple TV ak by bolo Magio Go k dispozicii....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som si práve kúpil Apple Tv a hlavne kvôli sledovaniu tv. Mám ale problém! Magio go v app store nie je pre ATV a keď si dám zrkadlenie iPhonu, tak mi to cez aplikáciu Magio to spustí iba STV1 a STV2. Ostatné platené kanály vypisujú hlášku SECURITY CALLBACK. Vie niekto poradiť ako to spojazdniť?!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

screen mirroring by mal fungovat, asi bude chyba niekde inde. Skus napisat na aplikacia@telekom.sk , pripadne ak tu ma niekto apple tv tak nech to vyskusa

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No to by som aj ja chcel vediet. Uz rok cakame. Jednoducho nerozumiem co tolko trva.

Ved aspon enable Airplay ked uz nic ine! Preboha ved su to dva riadky kodu :face-palm:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby bol aspon ten ich tv box dostupny, ale aj to je vypredane uz dva roky pomaly 🙄

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vianocna ponuka s hovadinkami predstavena a pre Magio stale nic. Ziadna Apple TV appka, ziadna Android TV appka, ziadny slubovany 4K box, vlastne ani ziadny tv box na sklade vobec. Ach jaj :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

o MagioGo box-e,ani nehovorim,...,asi predsa len kupim z Bazos,Android box,tu cakat treba do nekonecna :/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

o MagioGo box-e,ani nehovorim,...,asi predsa len kupim z Bazos,Android box,tu cakat treba do nekonecna :/

zrejme ani nemas na vyber :D tu sa nedockas, ja som android box kupoval ani kvoli nedostupnosti ale za tu cenu som ziskal proste viac, skoda ze magiogo neni mozne spustit na enigme 2 a bol by som spokojny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cauko,

Chcem sa spýtať, či pracujete aj na SAMSUNG TV, ktoré maju svoj vlastný OS, aby aj tam bola MAGIO appka ... pretože veľa ľudí ma Samsung TV a Android TV je málo ... 

Chcem sa spýtať, bude sa dať aj prepínať jazyk EN/SK ? 

Díki Milos

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cauko,

Chcem sa spýtať, či pracujete aj na SAMSUNG TV, ktoré maju svoj vlastný OS, aby aj tam bola MAGIO appka ... pretože veľa ľudí ma Samsung TV a Android TV je málo ... 

Chcem sa spýtať, bude sa dať aj prepínať jazyk EN/SK ? 

Díki Milos

zabudni :D telekom nema appku ani pre android boxy nehovoriac o android tv takze nejaky samsung tizen os je uplne mimo hru

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ako to vypadá s tou aplikáciou na Apple tv? Mobilná aplikacia aj webrozhranie je už aktualizované.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tato nova verzia web/mobile je totozna s nemeckou Magenta TV. Na nemeckom telekom forume sa zakaznici tiez marne dozaduju Apple TV appky a Telekom DE im tiez len slubuje tak isto ako tu: “pracuje sa na tom” alebo “do buducna nevylucujueme” atd. 

Co je ale zauimave, podla prispevkov v tom fore, tak zevraj v DE oficialne potvrdili pripravu appky pre Samsung TV a taktiez prvotny zamer vypustit appku pre Fire TV. Cize si myslim ze na Apple TV/Android TV appky mozeme zabudnut :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar