Značky a nálepky na autá

Otázka

• 0

Zdravím, chcel by som sa spýtať či budete dávať Vaším zamestnancom, na ich nové autá, telekomácke magentové " T--Com " nálepky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 1

Čo je toto za otázku? Tu asi ťažko dostať odpoveď, skôr skús priamo na e-mail im napísať. Zaujímalo by ma, ale prečo vlastne takúto informáciu potrebuješ.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Normálna  otázka... len sa hlavne nepoondi prosím ťa, jednoducho ma nebavi pozerať na tie holé nové firemné auta čo jazdia po meste.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

uz som toho na roznych forach videl vela ... ale toto (nic v zlom len je to Top otazka na piatok) 

ak nemaju nalepku ako vies ze to je telekom ? moze ist aj o externu spolocnost 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Normálna  otázka... len sa hlavne nepoondi prosím ťa, jednoducho ma nebavi pozerať na tie holé nové firemné auta čo jazdia po meste.

Normálna to nie je, nepoondim sa neboj sa. Čo ťa na tom nebaví? Ako keby mali nálepky tak čo bude ti lepšie a budeš sa baviť či čo? :D

Zároveň zaujímalo by aj mňa odkiaľ vieš, že sú to vôbec autá od Telekomu a nie od inej firmy či auto nejakej fyzickej osoby.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako povedal pepsi, rád by som z diaľky chcel vedieť rozlíšiť či je to dodávateľ alebo priamy zamestnanec, a osobne poznám 6 zamestnancov telekomu, autá su od Arvalu, lebo telekom nevie nič poriadne urobiť sám.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A? Keď už rozoznáš dodávateľa alebo priameho zamestnanca,potom čo.Prepáč,ale ja tiež nerozumiem Tvojej otázke a zjavne ani Ty sám.?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem to presne, ale Telekom má vlastné autá iba pre technikov a možno pár oddelení, pre tie zabezpečuje olepenie Telekom.. Ale veľký počet áut patrí externistom, tí majú logo Telekom partner, a pre tie zabezpečuje olepenie daný partner.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jasné vôbec jej nerozumiem, vďaka takým ako si ty nemôžme mať pekné veci.... že ja som vôbec šiel na fórum.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tatkovic to skôr tebe tu nikto nerozumie, že či máš úchylku na to či je na aute nálepka Telekomu alebo čo, lebo naozaj som doteraz nevidel nikoho kto by riešil, či má dané auto firmy nálepku, že to je ich auto alebo nie, dokonca keby toto riešil zamestnanec čo na tom aute jazdí tak by som tiež nechápal, keďže to nie je jeho vec ani auto. 

Inak keď sme pri tejto téme tak nevadí ti, že aj policajti majú auta ktoré nie sú označené polepmi polície, aby boli nenápadný pri meraní rýchlosti? :D To ti nevadí, že? Ale takáto somarina ti vadí, ako to, že je povolené aby policajti mali takéto auta a svine merali rýchlosť a dokonca ešte majú povolenie sa schovávať.

A čo si čakal, že to tu na fóre vyriešiš? Nevyriešiš, toto je fórum kde radia takí istí ľudia ako ty zákazníci Telekomu iným zákazníkom, je tu iba pár ľudí čo sú zamestnancami Telekomu, ale tí ti s takouto vecou neporadia, a typujem, že keby si napísal aj na e-mail Telekomu tak ti možno ani neodpíšu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tatkovic, mal by si nám to tu vysvetliť, lebo nám to viacerým vŕta v hlave ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar