Preuršenie niektorých programov v MagioGO (po 1-2 sec)

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Niektore programy (TA3, CT1, CT2, Eurosport...) sa mi po 1-2 sec prerušia

Niektoré (ST1, STV2, Markiza,..) idú v poriadku.

CHrome som zaktualizoval, plugin odinštaloval/nainštaloval - bez úspechu.

Kde je problém? Ako sa dá debugovať?

Špecifikácia:

Chrome: 68.0.3440.75

Plugin: Magio Go v 4.0, identifikátor: anoiechkjklgabdfompidjolhpfdpjdd

Editoval Miro7777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 1

Pridal (editované)

Tak som si k tomu večer sadol a zavŕtal sa do registrov, servisov, nastavil monitoring portov a postupne vypínal servisy a "dumpoval" aktivitu portov....

Po určitej dávke to prerušovanie programov zmizlo!!! (v mojom prípade tam boli background Win procesy - osrss, Wvansc, IPSecPolicy a nejake dalsie)

Následne som ich aktivoval - prerušovanie sa neobjavoilo..... Tak som reštartoval comp, nabehli všetky porcesy (podotýkam aj pomerne zásadná nativírová ochrana vrátane firewallu).... a ono to už funguje :-)....

Síce neviem presne čo to spôsobovalo ale hlavne to už funguje :-). A Pepsi má poďakovanie - presvedčil ma, že má zmysel to riečiť "svojpomocne" a nečakať na zmilovanie z Magoio supportu....

Editoval Miro7777
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

najskor mas nieco v PC nainstalovane (najviac som sa stretol s antivirusom) , magio go ma verimatrix, ktory vyhodnocuje ci dany program prehra . slovenske kanaly do toho nespadaju preto ti idu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pepsi, dik za tip - kazdopadne najst "nieco", co vadi kodeku (vetrimaxu) je ako hladat ihlu v kope sena...

Antivir (McAfee) som vypol ako prvu vec, Win Defender je tiez neaktivny..

Ako  identifikovat problemovy proces, co vadi vetrimaxu? NIe su nejake debug nastavenia resp. dumps?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne sa to podarilo spojazdnit po preinstalovani WIN a aj u brata a kamosa. Teda predpokladam ze to moze byt nejakym programom ktory ma zablokovane online overovanie licencie a tym padom ani magio go to nevie overit (som len lajik ) 

mozno niekto IT zdatnejsi by vedel na co sa pozerat 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar