Otázka

• 0

Zdravím,

chcel by som sa informovať ohľadom internetu vdsl, pretože ak zadám adresu Zlaté 154, ták mi vyhodí, ze internet je nedostupný na tejto adrese. Bol tu u nás chlapík od Telekomu, ktorý hovoril, ze sa tu bude dat vdsl bez problému dat. Momentálne mám adsl od orangu a plánujem ukončiť zmluvu.

Ďalej sem pridávam screen z mojéj aktuálnej dsl linky a chcem sa opýtať, či je možné zistiť, či mi pôjde 80/8 internet naplno. Aktuálne mám 20/1 internet a ten ide celkom fajn, ale musím ho zrušiť z dôvodu FUP (300gb je neskutočne málo, človek ako ja na mesiac potrebuje aspoň 500gb).

u9QZ.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Cize, ak bude 80/8 mozné, ták ho nemám davat?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cize, ak bude 80/8 mozné, ták ho nemám davat?

To ti nedaju nikdy.Uz teraz si na tom zle.Davat si najvyssi balik nema ani zmysel.Daj si L a uvidis ako to pojde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A co sa týka FUP VDSL kom si nepomôžes pretože aj tu je limit 300 GB

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viem, ale Orange má obmedzí hneď každý mesiac. Uvidím, dal som to technikovi na preverenie, že či je možné 80/8 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

sranda čo ukazuje môj telekom :)   počet dát z ∞ spotreba.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Technik mi povedal, že 30/3 by mala ísť v pohode. Ták som dohodol zmluvu na 30/3, orange som zrušil. Telekom bude asi nakoniec najlepšia voľba.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vzhladom na to ze je majoritnym vlastnikom metalickeho vedenia po celom Slovensku a konkurencii ho prenajima tak asi ano :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako bolo spomenuté, FUP limit je 300GB plnou rýchlosťou podľa paušálu. Samozrejme dáta sa potom nezastavia, ibaže potečú o dosť pomalšie. V podstate je to nekonečno dát malou rýchlosťou...?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim.chcem pítat len tolko že ako funguje adsl vdsl ked chcem internet cez telecom ale ide cez satelit?dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nie ADSL/VDSL ide cez klasicky telefonny kabel, pokial ste v pokryti technik vam pride zriadit pripojku ak este nemate,  prinesie potrebne ADSL/VDSL zariadenie a  to je cele

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar