blokovanie telefonu

Otázka

• 0

dobry den skoncil mi pausal a telefon je blokovani na ine siete operatorka mi povedala ze na predajni mi za 4€ odblokuju telefon .... chcem sa opytat mozem tam poslat aj syna alebo musim tam ist osobne?? pracovne som vytazeny a tam byva strasne vela ludi diky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

tak som bol v telekome v lučenci telefon mi vraj vedia odblokovat len v centre telekomu ktore je najblizsie (55km koli odblokovaniu) vo zvolene alebo mi slecna odporucila ist do mobilshopu na vlastne naklady.... toto je posledny krat co som riesil nieco od prasiveho telekomu ..... dakujem vsetkym za rady 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
mobil odblokuju zdarma v telekom centre a mal by tam ist ten z vas na koho bol pisany
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj 

V cenniku na ich stranke maju uvedene toto: malo by to byt bezplatne

Odblokovanie mobilného telefónu alebo dátového koncového zariadenia 0,00***

Mobilný telefón alebo dátové koncové zariadenie zakódované len na použitie v mobilnej sieti Telekom bude na základe žiadosti účastníka odkódované po splnení podmienok dohodnutých v Zmluve o poskytovaní verejných služieb, t. j. po uplynutí doby viazanosti, ak bola v zmysle Zmluvy dohodnutá.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak nakoniec mi pomohla Lucia ktorej krásne dakujem ... kiež by mal telekom viac takích ochotnych pracovnikou ako je toto zlatíčko 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar