Arena Sport 1 a Arena Sport 2

Otázka

  • 0

Dobrý deň, plánuje Telekom pridať športové kanály Arena Sport 1 a Arena Sport 2 do programovej ponuky Magio po kábli? Viacerí operátori ich majú v ponuke, spomeniem hneď niekoľko. Z veľkých operátorov ich má Orange, Skylink a Antik a z menších Martico, Gaya, Satro. Pripomínam že vysielajú na nich futbalové ligy a to belgickú, ruskú, argentínsku, čínsku, holandskú a z hokeja švédsku SHL, ďalej SEHA ligu v hádzanej a iné. Tieto kanály sú dosť žiadané, takže by ich Telekom mohol pridať, nakoľko sa pýta na ne dosť zákazníkov. Myslím si, že by problém ich zaradenia do programového rastra nemal byť, keďže sú to slovenské kanály s vysielacími práva teda problém nemôže byť. Vyjadrite sa niekto z kompetentných k tomuto.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

  • 0

Ahoj @Peto7777

Áno, je pravda, že kanály Arena sport majú niekoľkí veľkí operátori, ale títo operátori nemajú Digisport 1, Digisport 2, Digisport 3, Digisport 4 a Digisport 5.

Kanály Arena sport vysielajú argentínsku, čínsku a ruskú ligu, ale Slovak Telekom na Digisportoch vysiela anglickú Premier Leaque, tenisovy WTA a aj ATP. Plus v krátkom čase predstavíme ďalšie skvelé európske ligy, o ktorých teraz vieme povedať len to, že svojou úrovňou predstihujú všetky súťaže, ktoré ma v ponuke Arena Sport.

Momentálne neuvažujeme o ďalších investíciách do športových kanálov. 

Slovak Telekom Group má najlepšiu športovú ponuku  a tak to aj zostane. 

Terka a Ľuboš

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar