Problém s nahrávaním

Otázka

• 0

Ahojte, pred pár mesiacmi sme zaznamenali prvé problémy s nahrávaním. Dával som tomu šancu, veď predsa, chybička sa po aktualizácii môže vlúdiť, no problémy pretrvávajú do dnešného dňa.

Po nastavení nahrávania (sériové alebo jednotlivé časti) sa približne v 50 % prípadoch stane, že sa nahrá len 1 minúta programu alebo len prvých 10 minút. V žiadnom prípade sa nenahrá celý program aký je vedený v programovej štruktúre. HDD som premazal, je na ňom dosť miesta, a tak netuším, v čom môže byť problém.

Riešil sa tu už podobný problém? Je to celkom nepríjemné, keďže nám kvôli tomu ujdu zaujímavé časti.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

podla mna chyba boxu skus restartovat pripadne obnovit tovarenske nastavenia ak nepomoze kontaktuj technicku podporu nech to riesia alebo ziadaj vymenu boxu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

niektory box mal moznost alokovat miesto na disku pre naplanovane nahravky, daj factory reset a ak ani to nepomoze tak 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne zas napise ze "Televizne vysielanie nie je teraz k dispozici". Blbne aj archiv. Obcas to funguje a obcas nahra 1min. Tento problem ma vela ludi, urcite by to mali riesit systemovo a nie aby sme sa dokola prosili individuialne.

Z telekomu iba prisiel oznam ze zvysuju cenu lebo zvysili kvalitu. Radsej to mohli nehat po starom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar