Prečo je nedostupný magio internet na mojej adrese

Otázka

• 0

Nevieťe mi niekto poradit prečo na mojej adrese kučín 98 psc 09421 nie je vobec dostupný žiadny pevny internet od telekomu mal som o tuto službu záujem aj som daval podnet o zriadeni sluzby a do dnes sa mi nikto neozval v susednej obci maju internet vdsl do 60mbs no na mojej adrese nie je vraj dostupný 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

v tvojej lokalite nema telekom zrejme vybudovanu infrastrukturu... jeden podnet od jedneho obcana nestaci musi byt tych podnetov viac a od vacsieho mnozstva ludi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nech to zada aj samosprava a najlepsie viac dedin smerom k nejakemu hlavnemu tahu, kde maju kabel 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ano pišem to len preto lebo taka veľka spoločnosť ako je telekom nedokaže pokryť niektore obce na slovensku spolahlivým internetom. Počul som aj bolo v televizii že do roku 2020 ma mať každá obec vyskorychlostne pripojenie od všetkych operatorov na slovensku podľa mňa je to hluposť lebo ešte nič sa stým nezačalo robyť .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mozno aj preto pilotne testuju LTE v pasme 3,7 Ghz ...touto technologiou pokryju rychlejsie odlhahlejsie obce a navyse je to menej financne nakladne...ked to nespravi telekom spravi to iny operator

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.