Magiogo na PC

Otázka

• 0

Mne ide Magiogo na mobile a na PC idu len slovenske programy. Pokial kliknem na lubovolny cesky (CT1, CT2, Spectrum, atd) tak na chvlu sa zobrazi program - cca 2 sekundy a potom zmizne. Riesil som to aj so supportom (odregistrovali ma a zaregistrovali nanovo) a nic, vraj je chyba u mna. Skusil som na novoinstalovanom PC - rovnaky vysledok.

Teraz som si pozrel nastavenie a v zozname registrovanych zariadeni  je "Toto zariadenie (zaregistrované):"  Zariadenie nie je zaregistrované

Nemal niekto podobny problem ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 1

ak by mali kontrolovat kazdeho pc tak sa zblaznia. Treba si uvedomit aj to ze ak tam instalujete "programy" mozu mat na to vplyv. Skus preinstalovat WIN a potom spustit magio go , a postupne instalovat programy , hned zistis ktory ti to blokuje :) ak nemas prazdniny tak je to zrut drahocenneho casu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v PC mas nieco nainstalovane co ti tieto kanaly blokuje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám presne ten istý problém - idem to zadať ako samostatný thread so špecifikáciou prostredia....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skusal so to na cistu instalaciu Win10 home edition - nejde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
  • 0

ja mam ten isty problem,vsetko mi islo v pohode a potom zrazu uz idu iba slovenske programy. Telekom,dajte nam nejake riesenie !

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar