Zmena jazyka

Otázka

• 0

Zdravim. Nejakym nedopatrrnim som stlacil tlacidlo na ovladani, ked som to mal na Markize a odvtedy mam vsetky zahranicne filmy v originalnom jazyku. V Conaxe som vedel, kde sa to nastavuje, ale v Kaone som to nikde nenasiel..vie mi niekto poradit?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

26 odpovedí na túto otázku

• 0

Vdaka za info..uz sa to napravilo same..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pravdepodobne chyba stb.. pozeral som Kobru 11 a stlacil som cervene tlacidlo..nasledne sa prehodil jazyk do originalu, cize do nemciny a rovnako su v originali aj ostatne zahranicne filmy..po dalsom stlaceni cerveneho tlacidla ziadna odozva, tzn., ze spatne do slovenciny to nefunguje..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie je to chyba STB, to cervené nemačkaj,  na DO úplne dole vľavo je tlačítko  "AUDIO"  to stlačíš a nastavíš kurzorom SLO alebo CZE a s OK potvrdíš a EXIT odídeš.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je ale nejaka hlupost, nie? Cervene sa moze kedykolvek nahodne stlacit.. dakujem, ale Tvoj postup mi asi nepomoze, kedze mam  pravdepodobne ine ovladko, ako mas Ty, teda nemam tam tlacidlo audio, vid priloha.

20180717_212204.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ta mi praveze vyvola iba menu programov..

15318599713685213794328048378234.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to nechápem..soudruzi z NDR nekde asi udelali chybu ? mám ine nastavenie toho tlacidla..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aspon sa naucis po nemecky :D podla menu to vyzera ze nemate rovnake boxy , napis im na chat, mozu ta prepojit aj na techicku podporu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak som volal na technicku podporu a vedia o tom, ze po stlaceni cerveneho tlacidla sa prepne do originalneho jazyka..ale spatne uz bohuzial nie..je to riadna hlupost..treba dat tovarenske nastavenie..naozaj hlupost, kedze sa to moze kedykolvek stlacit nahodne..a aby som daval zakazdym tovarenske..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jancip, co to maš za STB, ten nový Kaon /nagravision/ ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ano Kaon, ale neviem, ci nagravision..v pondelok mi ho menili, mal som stary Conax..v manuali, v popise ovladania je tlacidlo nota urcene k prepinaniu jazyka, ale zatial to nefunguje..zrejme software..

15319159479683987232586301589639.jpg

Editoval Jancip

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak taký som ešte nevidel, ale nevyzerá to na ten nový Kaon s  kódovaním nagravision.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Na manuali je tento typ..Magio Sat Box KAON KST B2046 PVR (s HDD)..ako zistim, ci je to nagravision, alebo nie?

Editoval Jancip

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No bez záruky, nota je zoznam staníc 9_9, skús stlačiť menu --- prejdi na nastavenie /ozubené kolečko/ --- kurzorom dole na CA Systém --- potvrdiť OK --- a tam by mal byť napísaný kodovací systém .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A o co je to lepsie, ked je to Nagra? Ale este to nemaju moc dotiahnute..chyba v tej zmene jazyka,  cca 4 tlacidla na ovladani este nie su funkcne..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

CONAX, NAGRAVISION, IRDETO, VIACES, atď. sú len kódovacie systémy, asi presnejšie povedané  systémy podmieneného prístupu, ktoré zakódovaním zabezpečujú aby signál v tomto prípade zo satelitu  nemohol pozerať divák, ktorý nemá oprávnenie, po slovensky povedané neplatí sat. operátorovi za sledovanie šírených programov, takže asi to pre konečného spotrebitela nebude lepšie ani horšie, otázka je či budú tie nové KAONY lepšie al. horšie ako tie staré ...

Zatial to vyzerá, že horšie ... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No vyborne..co ma momentalne stve, tak to je ta nemoznost zmenit jazyk na slovensky inak, ako dat tovarenske nastavenie..vsade v pohode, len na jednom programe, kde som to stlacil..hlavne sa mi nechce do vyrobnych nastaveni, , ked som si uz potriedil oblubene programy a mam tam nejake nahravky..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim, tak mam podobny problem.  tiez mam ten novy KAON KST B2046 PVR. Na jednom programe TV papriga HU som asi nedopatrenim stlacil cervene tlacitko a zmenil sa mi tam jazyk na pre mna absolutne nezrozumitelnu madarcinu. Skusal som uz vsetko okrem defaultneho nastavenia, comu sa vyhybam, lebo sa bojim, ze mi to zrusi aj nastavenia kanalov a ja neviem coho este. Nechysta sa nejaky update softwaru, ktory by poriesil prepinanie jazyka? To je celkom doba vec prepnut si jazyk jednym tlacitkom na rozdiel od restorovania defaultneho nastavenia. A zmena v menu nastaveniach nerobi absolutne nic. vid obr. 

IMG_20181009_221032.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od 3.9.2018 máme novú verziu kanálu TV Paprika lokalizovanú pre SK a CZ
-    IPTV- EPG 95
-    SAT - EPG 101

Pôvodná verzia kanálu TV Paprika (s maďarskou stopou) bude premenovaná na TV Paprika HU:
-    IPTV - EPG 214
-    SAT - EPG 120

mozno toto bude odpoved, TV Paprika HU vysiela iba HU

Editoval Pepsi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ked budem doma to skontrolujem. Ale mne to islo po slovensky a zrazu (po po nejakom nahodnom stlaceni na dialkovom) mi to islo po madarsky. A nevedel som to dat naspat. Ale ten kanal epg 101 skontrolujem. Zatial dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim, tak som to konecne pozrel (kopa povinnosti) islo o tu 120-ku. A povodne bola so slovenskym (alebo ceskym) jazykom a po stlaceni toho cerveneho tlacitka na dialkovom mi to islo po madarsky. S odstupom casu sa to nejako zrovnalo. Potom som to skusal a podarilo sa mi to zmenit na detskom programe minimax, kde uz som cakat nemohol, aby sa mi to casom nejako vratilo. Takze navrat do defaultneho nastavenia to istil. Nebol by od veci nejaky upgrade systemu, ktory by riesiel tieto jazykove prepinanie, clovek by si celkom rad niekedy pozrel film v povodnom zneni. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Aj ja mám takýto problém. Stlačil som omylom nejaké tlačidlo a nemôžem vrátiť slovenčinu. Ďakujem Vám všetkým za info, že nie som v tom sám... :-). Tie nové magioboxy KAONy sú poriadny problém - problém s nahrávaním, problém s prepínaním medzi stanicami počas nahrávania, problém s malými písmenkami v Menu a ďalšie.... Vďaka Vám všetkým za informáciu.

Editoval JozefKovalik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar