Ponuky pre dlhoročných zákazníkov.

Otázka

• 0

Stále keď predlžujem u Vás paušál som nemilo prekvapený z toho ako sa správate ku verným zákazníkom. Ale čo som zažil posledné dni je extrém.
Mám u Vás dva paušály. Jeden Happy XL a druhý Happy S. Momentálne mi končí viazanosť pri tom menšom paušály a skúšal som necelý mesiac pred koncom viazanosti zistiť čo mi viete ponúknuť. A na čo som prišiel? Na to, že si nevážite verných zákazníkov. Pred 4 rokmi som za paušál platil 4,5 (tuším to bol paušál podľa seba). Potom ste menili paušály a ste mi nevedeli ponúknuť starý druh tak som prikývol na ponuku zo zvyku napriek tomu, že za rovnaké služby z 4,5 som platil cca 8,5. A čoho som sa dočkal teraz? Ponuka na infolinke? Na zaplakanie – takmer žiadne odmena za vernosť. Retenčná ponuka? Menej minút, strata bonusov a cena vyššia :) - momentálne 10 euro za paušál zvaný Áno. Ja Vám na tento paušál Áno hovorím nie. Za niekoľko z 4,5 na 10 euro pri menšom objeme ponúkaných služieb je dosť nemiestny žart. 
Ak je toto Vaša posledná ponuka mienim prejsť inde. Vaše služby využívam od roku 2004! A čoho som sa dočkal? Všetci operátori mi ponúkajú výhodnejšiu ponuku ako som dostal od Vás. Pritom u nich budem nový zákazník u Vás by som bol zákazník, ktorý Vám platil od roku 2004 všetky faktúry v splatnosti bez upomienok, omeškaní... 
V najbližších dňoch Vás skúsim osloviť aj v prípadne ďalšieho paušálu, aby som si prezistil výšku zmluvnej pokuty a preniesol obe čísla. Ak bude veľká prenesiem si zatiaľ jedno číslo a po skončení viazanosti aj druhé číslo.
Prajem Vám pri takejto politike starostlivosti o verných zákazníkov s dlhoročnou dobrou platobnou bilanciou veľa úspechu.

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 1

Poziadaj o prenos, lebo ked ti po 15 rokoch zahlasi, ze mozeme vam dat viac dat, ked budete v skupine Magenta, bez toho, aby zistili, ci ju uz vyuzivas alebo ak chcete telefon, vieme vam dat zlavu 50 eur, tak si myslis, ze si robia srandu. Bohuzial, ani nie je prveho aprila a je to vazne realna ponuka od Telekomu.

Jedine, co fakt ostalo Telekomu je kvalita siete a to je vsetko. Operatori su strateni, traja rozni operatori ti povedia 3 rozne odpovede s tym, ze ten pred nimi sa pomylil, starostlivost o zakaznika ziadna, lebo ved naco sa snazit si udrzat dlhorocnych zakaznikov, ked mozem nalakat novych?

Stale netusim, kde je logika v tom, ze tych stalych zakaznikov stratim, lebo ich to omrzi, ale ziskam zopar novych...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Je to preto,lebo predajca na pobočke ani nemá možnosť v systéme voliť zľavy a podobne.Jednoducho majú zrejme nejaké prihlasovacie údaje do ich systému a tam majú obmedzené možnosti.Preto treba ohľadom zliav kontaktovať retenčné oddelenie a oni už majú tých možností viac.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bohužiaľ len sa dohodnúť  alebo riešiť prenos.Našťastie tento rok nie je uhorková sezóna operátorov a máš si z čoho vybrať. Nebudem konkrétne navádzať, ale všetko potrebné sa dočítaš na zive.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne konci viazanost 31.8.2018 a popravde uz teraz viem ze po 6rokoch si uz v telekome nevyberem :( platim 45eur mesacne a ak by som si predlzil zmluvu a zobral aj telefon platil by som 54eur. jedina zlava co mi ponukaju je 20eur web zlava na mobil :D:D:D no mam dost sa mi to viac oplati zobrat si pausal bez viazanosti od orangu a telefon na splatky bez navysenia napr. hej alebo alza. a budem platit mesacne 35eur. ako nechapem tento telekom..... a to nehovorim o ponuke dat k pasalu v 21.storoci :D:D:D:D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bohužiaľ musím súhlasiť s tým čo je napísané. Som zákazníkom Telekomu od roku 1999, mám tri paušaly HAPPY, platím mesačne od 55 do 60 eur. Chcel som zmeniť HAPPY na ANO aj keď sú viazané, samozrejme, že by som platil viac lebo ANO je drahšie, ale pre verných zákazníkov to nie je možné. Smutné je to, že nikto z Telekomu nemá toľko slušnosti aby aspoň fundovane odpovedal prečo to nie je možné.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@milaku mas podpisanu zmluvu a to hovori za vsetko.  Ak by si tu kazdy zmyslel ze to chce menit bez toho aby mal na to narok co by tu vzniklo. a to ze si u nich xy rokov...  dodrzuj zmluvne podmienky a xyz ostatnych zakaznikov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pepsi asi sme sa veľmi nepochopili, si zrejme pracovníkom telekomu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pochopil, ale ja som realista (maslo si kupujem od 85teho) :) zachvilu tu vznikne konspiracna teoria ze ty pracujes pre nejaku konkurenciu :D alebo prave naopak :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už veľakrát sa tu písalo,ako postupovať,aby ti dali výhodnejšie podmienky a dáta navyše. Stačí si prečítať staršie príspevky. Je tu toho dosť. Skrátka musíš sa dobíjať sám a vyjednávať výhodnejšie podmienky,alebo prenos čísla ku konkurencii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čo bolo, už neplatí...

Po 13r v telekome, absolútne žiadna ponuka a pani z retenčného sa len opýtala, či budem prenášať ku konkurencii, alebo rušiť číslo...

Čo dodať, dovi, dopo...

Editoval Marek

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne teraz konci pausal za niecely tyzden a doteraz mi ponukli 2gb dat,alebo 100e zlavu na telefon k pausalu ano M..je to cele smiesne ,lebo takisto som v telecome uz 17rokov a tento pausal mam 10rokov...Neviem ,co urobit..Ani v o2 ani v orangeu ,nemaju za vyhodnu cenu to,co ja pozadujem..a za pausal 30e mesacne davavat nemienim..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar