neide 1 kanal

Otázka

• 0

Zdravim,uz par dni mi nefunguje TA3,urobil som tovarenske nastavenie,vytiahol kartu a vlozil,restartoval,a stale neide,vypisuje.ziadny signal,uistite sa ci je zariadenie pripojene.Dakujem za radu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Zdravim,uz par dni mi nefunguje TA3,urobil som tovarenske nastavenie,vytiahol kartu a vlozil,restartoval,a stale neide,vypisuje.ziadny signal,uistite sa ci je zariadenie pripojene.Dakujem za radu.

a neide este TUKI,a Spectrum HD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ostatne kanaly funguju ? ak ano tak zavolaj na 0800 123 777 ak nie tak si over ci mas zaplatene vsetko , hoci zavolaj na 0800 123 456

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano vsetko funguje,okrem spominanych,Tuki,Spectrum HD a TA3 ^_^

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nemali by ti logicky ísť žiadne stanice z toho transpondéra, nie len tie čo si vymenoval ...

Cinemax (Central Europe), Cinemax 2 (Central Europe), Crime&Investigation, Digi Sport 4 HD, Discovery Channel (Central Europe), Discovery Science, Disney Jr., Dorcel TV, ducktv, Dusk! TV, Fashion TV (CZ&SK), Film Europe Channel, HBO 2 (Central Europe), HBO 3 (Central Europe), History, Investigation Discovery (Europe), TA3 HD, TV8, Ťuki TV HD, X-MO.

Je to najslabší transpondér starého slabého satelitu INTELSAT, ktorý vypadáva ako prvý pri zhoršených príjmových podmienkach /oblaky, dážď, sneh/, ak nejde pri dobrom počasí máš zle nastavenú parabolu, popr. LNB.

Dobrá správa je, že satelit Intelsat bude asi vyradený z prevádzky možno už na jeseň, samozrejme programý ktoré šíril budú presunuté na novší a hlavne silnejší satelit THOR.

Editoval RomanR
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

volal si na 0800 123 777? by ma celkom zaujimalo preco ti to nejde 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

P.S. ešte vysiela jeden slabý transpondér  /12 687 GHz/ zo starého, slabého Intelsatu, ale hlavne že to najcennejšie /rozumej najsledovanejšie/, kvôli čomu si mnohí ludia Magio a Digi TV objednávajú bude vysielané s dostatočnou silou aj pre zhoršené poveternostné podmienky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz