neide 1 kanal

Otázka

• 0

Zdravim,uz par dni mi nefunguje TA3,urobil som tovarenske nastavenie,vytiahol kartu a vlozil,restartoval,a stale neide,vypisuje.ziadny signal,uistite sa ci je zariadenie pripojene.Dakujem za radu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Zdravim,uz par dni mi nefunguje TA3,urobil som tovarenske nastavenie,vytiahol kartu a vlozil,restartoval,a stale neide,vypisuje.ziadny signal,uistite sa ci je zariadenie pripojene.Dakujem za radu.

a neide este TUKI,a Spectrum HD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ostatne kanaly funguju ? ak ano tak zavolaj na 0800 123 777 ak nie tak si over ci mas zaplatene vsetko , hoci zavolaj na 0800 123 456

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano vsetko funguje,okrem spominanych,Tuki,Spectrum HD a TA3 ^_^

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nemali by ti logicky ísť žiadne stanice z toho transpondéra, nie len tie čo si vymenoval ...

Cinemax (Central Europe), Cinemax 2 (Central Europe), Crime&Investigation, Digi Sport 4 HD, Discovery Channel (Central Europe), Discovery Science, Disney Jr., Dorcel TV, ducktv, Dusk! TV, Fashion TV (CZ&SK), Film Europe Channel, HBO 2 (Central Europe), HBO 3 (Central Europe), History, Investigation Discovery (Europe), TA3 HD, TV8, Ťuki TV HD, X-MO.

Je to najslabší transpondér starého slabého satelitu INTELSAT, ktorý vypadáva ako prvý pri zhoršených príjmových podmienkach /oblaky, dážď, sneh/, ak nejde pri dobrom počasí máš zle nastavenú parabolu, popr. LNB.

Dobrá správa je, že satelit Intelsat bude asi vyradený z prevádzky možno už na jeseň, samozrejme programý ktoré šíril budú presunuté na novší a hlavne silnejší satelit THOR.

Editoval RomanR
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

volal si na 0800 123 777? by ma celkom zaujimalo preco ti to nejde 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

P.S. ešte vysiela jeden slabý transpondér  /12 687 GHz/ zo starého, slabého Intelsatu, ale hlavne že to najcennejšie /rozumej najsledovanejšie/, kvôli čomu si mnohí ludia Magio a Digi TV objednávajú bude vysielané s dostatočnou silou aj pre zhoršené poveternostné podmienky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar