Retencia na paušály ÁNO

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Chcem sa Vás opýtať či Vám volali s retenčného oddelenia ohľadne paušálov ÁNO a ponukli Vám smiešnu ponuku ako mne ? Retenčné mi ponúklo paušál ÁNO M za cenu 20 EUR a ku tomu 2,5 GB. Je toto pravda, že "najlepší" operátor ponúka za takú cenu paušál ? Pýtal som sa či mi nedajú po tých 2,5 GB spomalený internet a že nie. Chcel som ostať v telekome, ale takýmto ich prístupom určite neostanem.  Vyjadrite sa či v poslednu dobu tiež Vám ponukli takýto "super" paušál za ešte "lepšiu" cenu. :/ 

A nemám iba tento jeden paušál, ale aj pevný internet takže to je smutné, že takto si Vážia dlhoročných zákazníkov. :( 

Editoval erikgalovic
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

76 odpovedí na túto otázku

• 0

Čiže to bolo celkom klamstvo keď si v Magente tak automaticky máš dvojnásobok dát... smutné.

Veľmi veľká zľava! To si mal určite zobrať! :D To ako keď raz na chate u O2 mi ponúkali, že mi môžu dať paušál Modré O2 Dáta, s 5GB dát len ostatné platíš, ako volania za 1 min. 0,10€, normálne to stojí 15€ a mne napísali, že mi to vedia dať za 10€, keby za 5€ by bolo lepšie :D Ale keď vie Telekom dať ti zľavu 3€ cez retenčné ešte aj to je hanba :D Slávne retenčné aké dáva zľavy niektorým a tebe idú dávať 3€ :D

@Juraj0506 pravda, 30€ za paušál je veľa za paušál, viac ako je táto cena by som ani ja nedal, chcelo by to proste Telekom aby vytvoril aj také paušály kde sú primárne dáta a volania proste nie sú, a platíš si volania normálne 1 min, 0,10€ napríklad, lebo tieto ÁNO paušály sú proste vidieť, že zamerané iba na neobmedzené volania. Jediný Telekom inak nemá takéto paušály zamerané na dáta, Orange, Telekom ich napríklad má.

Áno toto s magentou 1 je podvod robia reklamu na tom čo není ani pravda.  No šak práve a nie som tam iba dva roky v telekome myslím a ešte mám od nich ten po*raný internet ktorý som dával iba kvoli tomu aby sme mali menšie ceny za paušály a urobili nové paušály a mám ho*no z toho. Keby človek vedel čo urobia dal by som net inej spoločnosti urobiť..... uvidím ešte im zavolám a budem sa pýtať iného človeka na retenčnom ti nevie niečo lepšie urobiť ako ten chlap.....  ktorý si myslí, že ku ÁNO M mi dá 2 gb dát naviac tak sa s toho zbláznim :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne tiež prišla sms o možnosti prechodu na ANO, keďže mi čoskoro končí viazanosť. Ponuka mono celkom ok, ale chcel som od nich viac výhod ako majú štandardne napr. na webe. V T-come som 4 roky, magio asi aj 10 rokov a ešte aj dátový paušál. Žiaľ nechcú mi dať lepšiu ponuku, dokonca ani dorovnať ponuku z O2, zvláštne. Presne preto som pred rokmi odchdzal od Orangeu... :-( žiadna výhoda pre stálych zákazníkov, celé zle...a keď prenesiem číslo do O2, budú volať prečo odchádzam... :-DDDD 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podobne,ako Orange a O2. Oni vedia dať výhodnejšie podmienky(ceny) pre starých zákazníkov,ale treba sa doslova do písmena doprosovať im... Sami od seba ti nedajú nič... Skrátka musíš priebojný..? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcem sa Vás opýtať či Vám volali s retenčného oddelenia ohľadne paušálov ÁNO a ponukli Vám smiešnu ponuku ako mne ? Retenčné mi ponúklo paušál ÁNO M za cenu 20 EUR a ku tomu 2,5 GB. Je toto pravda, že "najlepší" operátor ponúka za takú cenu paušál ? Pýtal som sa či mi nedajú po tých 2,5 GB spomalený internet a že nie. Chcel som ostať v telekome, ale takýmto ich prístupom určite neostanem.  Vyjadrite sa či v poslednu dobu tiež Vám ponukli takýto "super" paušál za ešte "lepšiu" cenu. :/ 

A nemám iba tento jeden paušál, ale aj pevný internet takže to je smutné, že takto si Vážia dlhoročných zákazníkov. :( 

Toto ponukli aj mne..Po 17rokoch u nich a 10rokoch pausalu..Cista sranda z ich strany..Maju na salame..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V starších článkov o retenčnej ponuke nájdeš postup,ako vybojovať výhodnejšie ceny cez retenčné oddelenie Telekomu. Treba si prečítať a tak podobne konať... Toľko,asi k téme...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mohol som si zobrať aj zariadenie ale nakoniec som sa rozhodol že si  zariadenie nezoberiem . A ANO XL ponukali za 22-23 EUR tiež bola moznost zobrať si zariadenie

Vazne ti ponukli zlavu z pausalu Ano?Lebo ja som nepocula ,ze dali niekomu 30%zlavu a nie este dokonca 50%zlavu.z pausalov Ano..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte rok mám viazanosť v Telekome  platím za Happy L 19 €s DPH. Mám 3GB +1GB za odporučenie zákazníka. Dáta stačia,tak akurát... Nieje to veľa,ani tak málo. Keď mi  skončí viazanosť,tak budem to riešiť. Nebudem tu robiť reklamu,lebo pár krát mi Telekom zmazal príspevky,že vraj robím reklamu... Určite budem vyjednávať výhodnejšie ceny a primerané dátové balíčky ( hoci bez telefónu),ak mi nedajú,tak prejdem ku konkurencii. Nepotrebujem neobmedzené volania,ale  primerané dátové balíčky 4GB  ( minimálne) a kľudne,aj viac.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, máte niekto nejaké informácie ohľadom retencii na ANO? Riešim tesne pred končením paušálu čo ďalej... A zatiaľ 24EUR za ANO L je málo. Podarilo sa niečo viac niekomu? Ja som už rozhodnutý 30 za 15EUR (nebudem rozpisovať aby som nebol zase upozornený), najlepšia ponuka na trhu-zatiaľ. Juraj0506 ktorý chodí na žive vie o čom sa bavíme, ostatní sa dočítajú... Sem s návrhmi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kedze som vraj porusil pravidla,tak to napisem tak,aby som ich neporusil.V tej cene to neber.Akciova cena pausalu ti trva este 6.mesiacov bez podpisania novej zmluvy.Ak vsak novu zmluvu podpises,tak sa zaviazes k zmluvnej pokute aj v pripade,ak neberies zariadenie a aj v pripade,ak by si ten pausal kupil v plnej neakciovej cene bez zlavy.Kedze nesmiem napisat,ze je to maximalne predrazena ponuka,tak to nenapisem.Ale tak ako ked kupujes inu sluzbu alebo tovar,tak sa popozeras kde je co lacnejsie a kde je to vyhodnejsie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den,

nakolko mi bude koncit viazanost na happy xl, chcel by som sa spojit s retencnym oddelenim. Doteraz som to vzdy riesil tak, ze som zavolal priamo na ich oddelenie. Skusal som to aj teraz tak, ale bolo mi povedane, ze to uz takto nefunguje a ta linka je iba pre predajcov. Volal som teda na infolinku 0800123456 s tym, ze by som chcel vediet aky program mi ponuknu, resp. ci by ma mohli spojit s retencnym. Nechali odkaz na retencne, ktore by ma malo kontaktovat.  Je to uz takmer 2 tyzdne s nikto ma nekontaktoval, do akeho casu priemerne retencne vybavuje poziadavky?

Vlado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa ozvalo retencne na druhy den po zadani poziadavky.Len som bol uprimne sklamany z ponuky.Miesto Happy xl ktoru ma aktualne za 17+1 mi ponukli Ano L bez magenty,takze ziadne data naviac za 23€Dost slabe,

Viazanost mi konci o mesiac,takze ak sa tam nespametaju,tak prenesiem vsetky 4 cisla,na vsetky mam ten isty pausal.Pri tej sume matika nepusti.Je to 32€ rozdiel,takze ak sa im hnusiamoje peniaze,poobzeram sa po lacnejsej alternative

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som volal po tyzdni opat na infolinku, aby som sa pripomenul ci nezabudli a stale nic... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bud rad a este pockaj do konca mesiaca.Snad im dovtedy nabehnu nejake nove statistiky o zakaznikoch ktori presli ku konkurencii.Potom sa mozno zobudia a zacnu ponukat pausaly ktore sa aspon tretinou priblizia k tym Polskym.Jak Happy,tak ani Ano nema vacsiu hiodnotu,ako s 50%zlavou.Aj toi je sice predrazene,ale aspon porovnatelne s konkurenciou na Slovensku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čaute, tak asi po dvoch mesiacoch, po dlhom čase volaní na zákaznícku linku, niekoľkých návštevách v predajni a pár volaniach z retenčného sa mi nakoniec podarilo dostať 30% zľavu z Áno L paušálu. Výhody Magenty mi zostávajú, tak tie rady vyššie, že sa nedá mať výhodu Magenty a aj retenčnú zľavu nie sú správne.

Tak držím palce všetkým čo chcú zľavu, už viem čo to obnáša... mimochodom, kolega čo nieje zákazník Tcomu dostal ešte lepšiu ponuku ako ja a to si ju ani nepýtal. Tak v Tcome  je asi lepšie byť novým zákazníkom ako verným... :-(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Za 14rocnu vernost mi ponukli pausal M, mam L takze retencne centrum gratulujem. To je super zlava

Editoval 000antonbenak

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čaute, tak asi po dvoch mesiacoch, po dlhom čase volaní na zákaznícku linku, niekoľkých návštevách v predajni a pár volaniach z retenčného sa mi nakoniec podarilo dostať 30% zľavu z Áno L paušálu. Výhody Magenty mi zostávajú, tak tie rady vyššie, že sa nedá mať výhodu Magenty a aj retenčnú zľavu nie sú správne.

Tak držím palce všetkým čo chcú zľavu, už viem čo to obnáša... mimochodom, kolega čo nieje zákazník Tcomu dostal ešte lepšiu ponuku ako ja a to si ju ani nepýtal. Tak v Tcome  je asi lepšie byť novým zákazníkom ako verným... :-(

A koľko ti to dáva po zľave? Lebo mne ponúkli zľavu z retenčného, ale keďže mám si myslím, že mám dobre vystavanú magentu 1, tak teraz mi hádže Happy XL po zľave -16 EUR, takže 20 EUR za Happy XL, a je po skončení viazanosti, takže keď to takto zostane, nebudem špekulovať a nechám to za bežnú cenu -16 EUR. Určite lepšie ako si zobrať ÁNO L a zaviazať sa. Veď sa blížia Vianoce, uvidíme, čo predstavia ostatní. Telekom sa zobudí, za -30% je málo. Zľavy na HAPPY bývali 50% . Za seba čakám neviazaný za cenníkovú cenu -16 EUR

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Fuchso a prečo si to teda zobral???Oficiálne sa magenta so zľavou kombinovať nedá.Takže chceš povedať,že ti dali raz také dáta?Ak áno napíš koľko máš MB a koľko za to budeš platiť.Ale ak je to tak ako si napísal a je to za bežnú sumu mínus 30%,tak je to úplne bežná ponuka ako má konkurencia.Pri prenose čísla dokonca preplácaš a naviac máš viazanosť so zmluvnou pokutou.Podľa mňa si spravil chybu a mohol si počkať tých cca 10dní na vianočné akcie.

Editoval Merfi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

je to tak zlé :D.. aby bolo jasné, predtým som mal 3 čísla v Telekome, jedno končí 14.2. a druhé nechávam zatiaľ...  faktúry od 60 - 80€...

Mám pocit, že náročným neponúknu nič, lebo na nich preplácajú, ale hlavne na lacný paušál mi vedeli dať v minulosti zľavu... osobne mi vyskočí aj roaming, niečo extra ale boli mesiace, keď prevolám aj 700 minút :).. t.j. náročný zákazník = drahý zákazník

retenčné mi ponúklo 2GB dát ku Áno XL! :).... = nič 

Okamžite som požiadal o prenos čísla, pokuta je už relatívne smiešna, takže neriešim. 

Editoval kisty.jan

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

15 rokov pausal v Telekome a co z toho mam? To ze som presiel do 4ky na pausal za 20€ kde mam vsetko neobmedzene a ze uplne vsetko neobmedzene. Ziadny datovy limit, ziadne spomalenie internetu. Ich ponuka 24€ za neobmedzene hovory spravy a 8GB internetu je uplne uboha. A ze ked chcem viac dat tak za 30€ a 15GB ? Chcete iPhone? Bohuzial maximalne 100€ vam vieme dat zlavu.  Skoncil som. V dnesnej dobe byt verny je uplne zbytocne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne končí paušál Happy a cez infolinku som sa nechal spojiť z retenciou, tam som povedal že v Orange mi dajú paušál Go 30 za 15 eur a že či mi teda telekom dá paušál ANO L za 15. Pán povedal že sa mám ozvať o týždeň a určite to dorovnáme. Volám tam teda 5. apríla a na infolinke mi povedali že RETENČNÉ ODDELENIE je od 1. apríla ZRUŠENÉ a ich kompetencie prechádzajú na nich. Tak som jej položil rovnakú otázku a odpoveď bola že NIE, nemôžu my dať paušál za polovicu, ale môžu mi dať ANO M za 20 eur :D Dovi dopo Telekom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@erikbencikTo myslis vazne? Nerobili si 1.april? :D Neverim, ze by zrusili retencne.Mne tiez v maji konci Happy XL, tak som volal pred mesiacom na retencne ake su moznosti a pan mi povedal, ze nieco dohodneme, ale moze to riesit az zaciatkom maja a ze sa mi ozve potom...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem no, bolo 5teho apríla už. Ale mám z toho taký dojem, že chceli možno obmedziť to, aby sa ľudia nechali prepájať na retenčné, tak toto kázali hovoriť na infolinke. V každom prípade prenášam číslo do Orange a uvidím či sa mi ešte ozvú. Budem potom updatovať. Inak ešte jedno číslo som mal, tam som mal len happy xs mini, čiže 5 eur a 130 minút už niekolko rokov a to mi zmenili na Bez závezkov, 5 eur mesačne a 100 minút. Takže aj s tým odchádzam pá pá smer 4KA .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som kontaktoval Telekom este v marci a ziadal som o retencnu ponuku kedze teraz mam 50% zlavu nik sa mi vsak neozval tak som v aprili isiel na predajnu a ze retencne je zrusene ze jedine ked chcem ze mi moze dat predajca 20% zlavu co som odmietol. Dal som ziadost o prenos cisla a uz je aj prenesene ale nevolal mi nik ani nic neponukol nie to SMS poslal prisla mi SMS ze si mam uziovat vyhody v Magente a ze zaplatim zmluvnu pokutu 3€. Takze s tam zrusenim retky to asi mysleli vazne aj ked uvidime dokedy :D kym nebudu ludia vo velkom utekat. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nastala nejaka zmena zaciatkom aprila, mihli sa nejake šuchy ruchy okolo retencneho a jeho obmedzenia. Je to skoda, lebo aj dnes mi volala konkurencia a ponukali KO30 ;-) za 14.25 bez zariadenia ... Uvidime casom. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež mám na stole zmluvu od konkurencie GO30 za 14.25 (nekonečné hovory, sms, 10GB), bez zariadenia, tak som poslala prvú stranu zmluvy mailom na Telekom, že čo mi môžu ponúknuť, aby som neodišla. Inak som dlhoročný zákazník, vždy načas hradím faktúry, doteraz som nemala žiadnu retečnú zľavu ani vianočnú akciu, proste nič. Dnes mi volala pani z Telekomu, že mi môže ponúknuť ANO M (nekonečné hovory, sms, 1GB) za 20,-€.   Na otázku, za koľko mi môže ponúknuť ANO L - odpoveď len za bežnú cenu 30,-€. Potom začala trepať o Magente, čo ja nemám možnosť. Gratulujem...parádna stratégia Telekomu .... :-(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar