Retencia na paušály ÁNO

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Chcem sa Vás opýtať či Vám volali s retenčného oddelenia ohľadne paušálov ÁNO a ponukli Vám smiešnu ponuku ako mne ? Retenčné mi ponúklo paušál ÁNO M za cenu 20 EUR a ku tomu 2,5 GB. Je toto pravda, že "najlepší" operátor ponúka za takú cenu paušál ? Pýtal som sa či mi nedajú po tých 2,5 GB spomalený internet a že nie. Chcel som ostať v telekome, ale takýmto ich prístupom určite neostanem.  Vyjadrite sa či v poslednu dobu tiež Vám ponukli takýto "super" paušál za ešte "lepšiu" cenu. :/ 

A nemám iba tento jeden paušál, ale aj pevný internet takže to je smutné, že takto si Vážia dlhoročných zákazníkov. :( 

Editoval erikgalovic
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

76 odpovedí na túto otázku

• 1

Paušálom Áno dávam Nie! Neskutočne sa chvália najlepšou sieťou, len neviem či to nebude pavučina...

Smiešna ponuka za vysokú cenu. Ktorý hňup je zodpovedný za tvorbu paušálov? Dnes, keď sami ponúkajú smartpony, ktoré potrebujú aktualizovať,  kde pozretie videa ťahá veľké množstvo dát, je výsmech pár megový balíček dát...

Ale vianoce sú predo dvermi, určite sa ešte pár marketingových panáčikov spamätá. Niekedy mám pocit, že je to sieť zameraná pre vozičkárov, lebo nechám akú bariéru tu kto rúca.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

@Marcel retencnu zlavu nevies kombinovat s vyhodami Magenty. Bud retencna zlava, alebo data navyse... Daj potom vediet co si poriesil pri predlzovani zmluvy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Retenčnú ponuku ti nedajú len tak, musíš byť dotieravý, najprv mi ponúkala Happy XXL 30% dole zo sumy, po 3-4 telefonátoch, som dostal až 50% zľavu na HAPPY XXL a platím mesačne 19,5€ za tento paušál plus zľava za vernosť. Musíš byt dotieravý, nič iné. ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čo z toho,že  Telekom sa chváli svojou rýchlou  sieťou. Keď nevedia dať normálne paušály z primeraným množstvom dát. Paušály Áno nieje to pravé orechové. Dali síce  neobmedzené hovory...  Happy paušály boli lepšie. Taký Happy L s 250 minútami úplne stačí mi.. Chcelo to navýšiť  dáta pri paušáloch Happy na dvojnásobok a dať  doplnkové balíčky na dokúpenie dát ( za prijateľné ceny). Osobne nepotrebujem neobmedzené volania...  Ide o dáta hlavne. Paušály Áno má  nejako nezaujali,jedine cez retenčné oddelenie so zľavou 50% by som,ešte bral. Takže význam majú Áno L a vyššie ( pre mňa).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zatiaľ sú prístupné ponuky na 30% z cenníkovej ceny paušálov ANO. O väčších zľavách som nepočul...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Paušály Áno sa neoplatia,ani s 30% zľavou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne to vychádza na 21 EUR za ANO L s Magenta1 8 GB dát. Poznáš niečo lepšie??? Daj tip, ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne to vychádza na 21 EUR za ANO L s Magenta1 8 GB dát. Poznáš niečo lepšie??? Daj tip, ďakujem.

Toto čo tu hovoríte je už o inom..... Ale dali niekomu 30% zľavu ? Lebo vyzerá to tak, že asi iba vyvoleným dávajú takúto zľavu.....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dávajú, mne končí Happy XL  a tiež uvidím, ako to dopadne. Doteraz som mal zľavu 50% na Happy XL, v každom prípade budem hľadať alternatívu, keď sa nedohodneme na tých najmenej 30%.  Retencia Telekomu je v pohode, pracujú tam rozumní ľudia, s ktorými sa vždy aspoň v mojom prípade dalo dohodnúť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dávajú, mne končí Happy XL  a tiež uvidím, ako to dopadne. Doteraz som mal zľavu 50% na Happy XL, v každom prípade budem hľadať alternatívu, keď sa nedohodneme na tých najmenej 30%. Retencia Telekomu je v pohode, pracujú tam rozumní ľudia, s ktorými sa vždy aspoň v mojom prípade dalo dohodnúť.

Tak ako hovorím to je omnoho lepšie ešte pýtajte nech Vám dajú 10 GB dát a bola by aj lepšia cena a aj dáta by ste mali dosť. No ja som panovi navrhol niečo, ale hneď mi to zamietol takže možno s niekým sa dá a s niekým nie. Keď mi budú volať im poviem, že buď zmenia ponuku alebo pôjdem preč lebo si myslím, že toľké peniaze platiť v dnešnej dobe za telefón je dosť veľa, kedže na Slovensku sú také platy aké sú.... Len ma hnevá to v Poľskú majú neobmedzeno za 18 eur a na Slovensku nemôžu dať paušál s 20 GB za 20 eur a nemajú ani paušály pre študentov........

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno L s Magentou za 21€ sa oplatí 8GB dát. Je to,ešte výhodné. Ja nemám Magenta,iba  paušál Happy L s 3GB dát + 1GB za odporučenie zákazníka. Takže mám dokopy 4GB. To je relatívne v pohode ( podľa mňa). Keď mi skončí viazanosť budem hľadať niečo výhodnejšie,aspoň  4GB  dát a,aj viac.. Samozrejme,že nechcem platiť 30€ s DPH,veď v dnešnej dobe to je veľmi veľa samozrejme,že  rátam paušál bez telefónu( dotovaného).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dávajú, mne končí Happy XL  a tiež uvidím, ako to dopadne. Doteraz som mal zľavu 50% na Happy XL, v každom prípade budem hľadať alternatívu, keď sa nedohodneme na tých najmenej 30%.  Retencia Telekomu je v pohode, pracujú tam rozumní ľudia, s ktorými sa vždy aspoň v mojom prípade dalo dohodnúť.

@Marcel uz si dostal nejaku ponuku z retencneho? Aj mne bude koncit Happy XL s retencnou zlavou, tak uvidime ako to bude s pausalmi ANO.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ano na retencnom vedia dať zľavy . Sam mam Ano L za 16 EUR. +som si mohol zobrať  nové zariadenie podľa aktuálneho cenníka ale zariadenie som nepotreboval tak som bral len pausal. A ano XL my ponukali za 22 alebo 23 EUR 

Editoval Lukas949

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Lukas949  kedy si si bral ten ANO pausal? Mas aj skupinu Magenta? Da sa kombinovat retencna zlava s datami navyse v magente?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pausal som predlžoval na konci mája . V magente nedávajú 2 násobok dať pokial ma zakznik retenčnú zľavu na paušále .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ ti Áno L ponúkli za 16€ s DPH hoci bez nároku na nový mobil,tak je to výhodná cena. Toto by som bral. Je pravda,že,ani  retenčné oddelenie Telekomu nevedia dať také výhodné ceny,ako 4-ka. Rozdiel je v kvalite siete ( pokrytie). Na Telekom( kvalitou siete) sa chytá jedine Orange a  O2 ( keď dobuduje kompletne vlastnú sieť a nebude odkázané na národný roaming v 2G sieti Telekomu a Orangeu na miestách,kde nemajú pokrytie vlastnou sieťou,potom sa bude môcť porovnávať s Telekomom a Orangeom ). To potrvá,ešte nejakú dobu...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Mohol som si zobrať aj zariadenie ale nakoniec som sa rozhodol že si  zariadenie nezoberiem . A ANO XL ponukali za 22-23 EUR tiež bola moznost zobrať si zariadenie

Editoval Lukas949

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podľa mňa ide o výhodné ponuky,aj bez zariadení sa to oplatí.  Je to na každom,ako sa rozhodne... Tie nové paušály Áno L,XL sa oplatí jedine cez retenčné oddelenie. Za štandardné ceny sa programy Áno vôbec neoplatia...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujeme za info Lukas949, mne končí Happy XL a tiež internet cez DSL, uvidíme, ako sa dohodneme. Každopádne ti veľmi pekne ďakujeme, lebo viem, že potrebujem cca 6GB dát, tak buď ANO L s 30% zľavou a pridaním sa do skupiny na dvojnásobok dát alebo ANO XL za cca50% bez možnosti pridania do skupiny. Úprimne radšej by som sa pridal do skupiny kvôli ostatným účastníkom skupine, lebo tak šetrím aj mojej žene, ktorá je v skupine a nepriamo znižujem náklady aj na jej rodné číslo. Zariadenie nepotrebujem, vždy si kupujem za hotové a to, čo mne vyhovuje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte raz vďaka všetkým, že opäť toto vlákno ožilo. Prínosné a konštruktívne vlákno, dúfam, že sa sem pridá viac reálnych skúsenosti. Ja len pridám, že pred skoro 2 rokmi som ani nič neriešil, automaticky sa ozvalo retenčné pred skončením retenčnej viazanej ponuky a dalo ponuku s 50% zľavou na Happy XL. Snáď sa to udeje aj tento rok a nebudem donútený meniť operátora, nakoľko som spokojný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež sa mi vidí,že kombinovať zľavu z retenčného oddelenia s výhodami Magenty nieje možné... Buď jedno,alebo druhé. Skôr by mal napísať niekto z Telekomu,či je to možné,aby sme vedeli,kde je pravda...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež sa mi vidí,že kombinovať zľavu z retenčného oddelenia s výhodami Magenty nieje možné... Buď jedno,alebo druhé. Skôr by mal napísať niekto z Telekomu,či je to možné,aby sme vedeli,kde je pravda...

Pokial je poskytnutá retenčná zľava, tak výhody v skupine Magenta na dané čislo nie je.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež,keď človek zoberie dotovaný smartfón zrejme nebude mať nárok na 50% zľavu z paušálu. Žeby to bolo možné?! Veľmi silno pochybujem,že dajú oboje. Ja radšej volím retenčnú ponuku... Smartfón sa dá kúpiť na splátky bez navýšenia,alebo v hotovosti. Ja si ušetrím na nový smartfón a kúpim nový. Približne,každé dva roky svoj iPhone dám na protihodnotu a doplatím( rozdiel v cene) a kúpim nový. V dnešnej dobe sú rôzne mobil shopy,kde sa dá kúpiť úplne nový model z vykúpu za dobrú cenu a pritom sa dá zbaviť staršieho mobilu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@Marcel retencnu zlavu nevies kombinovat s vyhodami Magenty. Bud retencna zlava, alebo data navyse... Daj potom vediet co si poriesil pri predlzovani zmluvy.

Som v Magenta1, ale neviem fakt, či prinášam zľavu sebe alebo ostatným, keďže sú v Magente1 aj iné moje čísla. Mohol by som sa vyhodiť a uvoľniť miesto, lebo na hromadnej FA vidím 8 EUR zľavu plynúcu z Magenta1. Som tam však preto,že žena má miniXS za 2,49 a je v Magenta1, takže mi volá zdarma, a nemíňa si 30min.

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V dnešnej dobe,už hovory najmä na paušáloch lacné... Tiež veľa neprevolám. Ide mi hlavne o dáta. Telekom,Orange a O2 v tejto oblasti zaspali dobu... Ešte stále nevedia (nechcú)ponúknuť normálne dátové balíčky. Oni vedia prečo to robia... Dnes na hovoroch sa nedá zarobiť,tak ostávajú dáta... Neskôr sa bývalý triopol spamätá,ak veľa ľudí odíde ( postupne)do  4-ky,tak tiež tiež dajú normálne dátové balíčky...Chce to čas....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.