Nefunguje nahrávanie - ani po reštarte

Otázka

• 0

Dobrý deň, mám opätovný problém. Nefunguje mi systém nahrávania na Magio niekoľko dní - ani po reštarte, vypnutí routra. Plánované nahrávanie ignoruje alebo mi nahrá len pár minút. Ak si chcem nastaviť nahrávanie - použije formulku "TV vysielanie nie je teraz k dispozícii". Inými slovami - TV Magio pre mňa stráca zmysel....

Vďaka za radu, pomoc.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň, 

nemáte plný HDD? Ak nie, volajte na 0800 123 777 - technická podpora. V prípade potreby k Vám vyšlú technika ktorý box vymení. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @AndreaN,

odpoveď od @Mirko  som označila ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 
V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže 

Prajem pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám presne tento istý problém. Trvá to už niekoľko týždňov... Plným HDD to nieje...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Opäť som tu s tým istým problémom a som rada, že napísal johny0253, lebo som šla práve písať. Minulý týždeň som problém riešila cez technika a systém nahrávania vydržal dva dni. Opäť mi nenahráva a sériové nahrávky nahráva opäť 9 min, príp. 20 min (80-min. záležitosti). 

A znovu zopakujem - Magio tak stráca pre mňa zmysel...!! A nebaví ma to stále riešiť cez technika, pretože nahrávam si preto, lebo nie som doma cez deň...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak sa problém opakuje požiadaj o výmenu STB

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

presne ako pise filipec12, ak sa problem opakuje poziadaj vymenu 

Editoval/-a Pepsi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, mám opätovný problém. Nefunguje mi systém nahrávania na Magio niekoľko dní - ani po reštarte, vypnutí routra. Plánované nahrávanie ignoruje alebo mi nahrá len pár minút. Ak si chcem nastaviť nahrávanie - použije formulku "TV vysielanie nie je teraz k dispozícii". Inými slovami - TV Magio pre mňa stráca zmysel....

Vďaka za radu, pomoc.

mam presne ten istu problem. Magio ta odbije odpovedou o plnom HDD, ako hlupaka. Anilen nevedia ze vtedy je ina chybova hlaska. Nevidia ze im to reklamuje plno ludi, nic neriesia.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď je plný HDD tak sa staré nahrávky automaticky odstránia. Dnes mi zas ignoroval nahrávanie... Ale všimol som si že to robí len na programoch Prima... Všetko mi nahráva v poriadku ale len na Prima COOL a Prima love sa prejavuje tento problém... Na akých programoch to robí Vám?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Momentálne, asi TRI DNI!!!, mi nahráva normálne, ale keď to nefungovalo, tak na všetkých, kde som nahrávala - Prima, ale aj čt1 aj na epic drama. Všetko také 12, 10, 2 min (asi podľa nálady :(( A, priznám sa, pri zapínaní TV vždy pozerám s napätím, koľko mi nahralo...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Blbne to dokola.. na linke vas nechaju cakat 20min bez odpovede... Telekom ma systemovu chybu a nic neriesi! Anti tu ani na staznosti!

Normalna firma by dalsi den podakovala za podnety, a riesila systemovy problem hromadne a nie aby sme sa musli po 1 prosit a aj tak nic!!

Naco mi je IPTV ked nefunguje ani nahravanie a nevedia to tyzdne poriadne opravit??? A ze zvysenie  ceny po zvyseni kvality :D 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes mi to spravilo na Viasat History... Program ktorý som nahrával sa už nebude opakovať... Mám z neho 2 minúty aj to reklamu. Ďakujem Telekom! Ďakujem aj za vaše snaženie neriešiť tento problém! Napísala tu len nejaká teta Terka a aj to úplnú hlúposť!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar