Magenta 1 - zavadzanie?

Otázka

• 0

Ahojte, 

mám tu celkom smutný príbeh (na to aká je Telekom veľká služba).

Priateľke približne pred mesiacom zavolala telemarketérka, ktorá jej predala ANO S s 2,5 GB dátami. Predtým používala kredit. Povedali sme si, že dobre, vyskúšame Magenta 1. Pri súhlase s aktiváciou sme sa jasne pýtali či v prípade zaradenia do Magenta 1 dostaneme obaja 2x viac dát. Povedala nám, že áno, priateľka tak mala skončiť s 5 GB dátami, ja s 8 GB. Vravíme si, fajn, konečne super ponuka.

Z kreditu som teda na paušál prešiel aj ja. Aktivovali mi ANO M so 4 GB dátami. Okrem ANO M mám na účte vedený aj Internet XL a Magio XL. Celkom ma teda prekvapilo, keď som pri pridaní priateľky do mojej skupiny zistil, že dáta sa nekonajú. Telekom aktivoval nekonečné hovory, smsky a MMSky a to bolo všetko. 

Tak čo teda Telekom, čo ak by ste skúsili dodržať slovo? Dovolať sa vám je ťažšie než pre Elona Muska dostať sa na Mars. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Podľa Vášho popisu ide asi o nedorozumenia, napíšte si podnet na marketing@telekom.sk. 

Pri Ano M je štandardne 500 MB dát a v Magente je to 1 GB a pri Ano S len 250 MB a v Magente 500 MB. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Oprava z mojej strany. Ja mám ANO L a 4 GB, priatelka ANO S a aktivovanych ma 2,25 GB.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Oprava z mojej strany. Ja mám ANO L a 4 GB, priatelka ANO S a aktivovanych ma 2,25 GB.

Vy budete mat 8GB a priateľka len 2,5GB....  Skúste sa prihlásiť na magenta stránku ci sú služby pevnej siete priradené do skupiny ak áno píšte email na marketing@telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar