Otázka

• 0

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať ,že kedy sa plánuje spustenie optiky na Štúrovej ulici vo Vrábľoch.

Ďakujem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

podľa mapy a súborov plánovaného pokrytia zatiaľ nie.

Ale pre istotu, @Ľuboš, prekontroluj to ešte raz.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Lebo ani ja som nenašiel v tom dokumente, Zoznam_planovanych_lokalit moju ulicu. Ale už pred cca mesiacom po celej ulici zakopávali kábel a dokonca máme pri plote takú krabicu od Telekomu. Tak kvôli tomu ma to zaujíma. Ale aj tak ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je možné že to bude optika. Ale počkajme na odpoveď od admina, ;).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som si v poslednej dobe všimol telekom aj kope ale v plánovanom pokrytí to neni zmienené v Lieskovci vedla Zvolena spravili DSLAM aby rozsirily VDSL 80 na mapy pokritia som to do teraz nevidel  tak nie vzdy je to tak ze to musi byt na mape s mojej skúsenosti alebo co som videl .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

@Samuel1901, na ulici Štúrova, Vráble máme projekt na výstavbu optickej siete. Nie je to ale celá ulica, preto mi napíš ešte do súkromnej správy súpisné a orientačné číslo. 

@loweko17311, v lokalite Lieskovec, Zvolen rozšírenie momentálne neplánujeme. 

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den,

Dobrý deň, 

Chcel by som sa spýtať ohľadom prípojky optického internetu. Pred mojim domom adresa Dukelská, Vrable práve kopete novú sieť. Chcel by som vediet  či plánujete prípojku aj na mojej adrese? Pani na infolinke mi povedala že chodili nejaké papiere, ale my sme nič nedostali.
Mali by sme záujem o pripojenie. Prosím o vyjadrenie, za akých podmienok nás viete pripojiť na optiku a aké sú povinnosti z našej strany.

Vopred ďakujem za odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @dagles3

na tvojej adrese sa realizuje výstavba optickej siete. Predbežne je to plánovane na budúci rok. O možnosti pripojenia ťa určite budeme informovať. 

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar