Pokrytie v Rovinke

Otázka

• 0

Dobry den,

rad by som sa informoval ci planujete rozsirenie optiky v Rovinke aj na Astrovu ulicu. Minimalne 15-20 domov by malo zaujem.

dakujem ;)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Rovinka ludia!Sak tam sa neda z toho internetu co tam je... PROSIM PODTE SEM! Jazerna ulica a okolie. 200 domov, vsetky s internetom z doby kamennej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Len chcem doplniť, že Gazdovská ulica je podstatne dlhšia ako na vyššie uvedenom obrázku a je celá zastavaná domami.

Editoval bensson

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, všimol som si, že pri neďalekom dome  (označený na obrázku) sú vykopané jamy a z nich trčí príprava na rozvod optiky (veľmi pravdepodobne Telekomu)..Chcem sa spýtať, či náhodou neplánujete pokračovať s optikou ďalej Gazdovskou ulicou (bývam cca 100 metrov od miesta výkopu). V oblasti je množstvo nových domov a samá mladá rodina, pričom je veľká núdza o kvalitné pripojenie na internet. Viacerí by mali záujem. Vrátane mňa samozrejme. Lokálny káblový poskytovateľ internetu je paródiou samou o sebe a LTE net je naozaj len núdzové riešenie.

Ďakujem

telekom.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aktuálne rozširovať Astrovú ulicu v Rovinke neplánujeme. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prosiiim, podte uz konecne do rovinky! Ten Progres co tu ma internet cez kabel z doby kamennej sa neda pouzivat a bezdrotove internety zdaleka nedosahuju normalne rychlosti (o stabilite za hmly a dazda sa tiez bavit nemusime).

Ul. Jazerna, Orgovanova a vsetky okolite potrebuju internet ako sol. Viem, ze Telekom fiber ide nedaleko , hned pri ceste okolo odbocky na Jazernu ulicu a domy v Dun. Luznej, vzdusnou ciarou cca 400m od mojho domu maju od vas opticky internet. Aka je, prosim vas, sanca, ze pridete aj sem?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

zatiaľ nie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.