vírus

Otázka

• 0

Niekto mi z konta kamarátky poslal video akože z youtube, klikla dom na to (bola som bez okuliarov :( ) Rýchlo mi došlo že to je asi kravina. tak som to stopla. Kde zistím či mám napadnutý mobil?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

stiahnite si z google storu eset mobile security

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

iOS nechytíš určite nič. Android zvyčajne má štandardne vypnuté inštalovanie aplikácii mimo Google Play. Chytiť vírus na Andoide je málo pravdepodobné , na iOS nemožné. Ak by niečo bolo, tak rozhodne niekoľko krát by si odklikávala povolenia. Anti-vírus na Android je ti úplne zbytočný. To nie sú Windows.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @beataluiza,

odpoveď od @filipec12 som označila ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 
V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže 

Prajem pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nic v zlom ale riesenie to nie je. @beataluiza aky telefon mate? Android alebo iOS? Ohladom virusu v mobilnych zariadeniach je to ine ako s PC. Pokial mate android a do telefonu ste nenainstalovali ziadnu applikaciu, nie je vobec nutne instalovat ani nijak nepomoze eset mobile security. Ohladom iOS spominana applikacia ani neexistuje v Appstore a ani nie je treba, ziadny "virus" tam nechytite. Skor si skontrolujte ci nemate nahodou stiahnutu nejaku Vam neznamu aplikaciu v telefone ak ano, jednoducho ju odinstalujte.

Editoval/-a Filipo21

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar