odstupenie od zmluvy

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Chcel by som využiť odstupenie od zmluvy magiointernet  k 31.7.2018 mam koncove zariadenie router ZTE a a hned by som si od 1.8.2018 zriadil novu službu magio internetu.ako dlho by trvalo znovupripojenie ako  nového zakaznika (smozrejme z routrom a pod.) 

ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 1

Ja si skôr myslím,že nárok na odstúpenie od zmluvy máte,ale dotované zariadenie sa na to nevzťahuje.To znamená,že si budete musieť pri odstúpení doplatiť (nesplatenú) sumu za dotované HW.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hm, ťažko povedať, nové zariadenie Vám doručí asi kuriér takže cca 3 - 5 dní, ale mohlo by sa stať, ak je Vaša oblasť dosť obsadená, že Vám službu nezriadia vôbec. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ja službu mam takže by to to znamena že ani router by som nemusel vraciať nakolko by som ihned zriadil internet :

odstupenie k 31.7.2018 nova služba k 1.8.2018 .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nakolko mam viazanosť magio internetu do 3/2018 a ktomu platim doplnkovú časť za ntb 9€ .Takže odstupenim od zmluvy by som prestal platiť doplnkovu časť tych 9€.

a hned na to by som si zradil novu službu tu istu .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja si skôr myslím,že nárok na odstúpenie od zmluvy máte,ale dotované zariadenie sa na to nevzťahuje.To znamená,že si budete musieť pri odstúpení doplatiť (nesplatenú) sumu za dotované HW.

Terka povedal:

Ahoj @101060778,

Odstúpenie od zmluvy možno vykonať zaslaním listu, alebo osobne na predajni. Pri odstúpení je potrebné vrátiť všetky koncové zariadenia, resp. príslušenstvo (modem/ router, Magiobox vrátane diaľkového ovládača, a káblov SCART a HDMI), ktoré mal zákazník v prenájme. Doplnková časť poplatku sa Vám odstúpením zruší tiež.

Pekný deň

Terka

t.j že žiadnu nesplatenu čiastku nebudem musieť doplatiť

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A to si kde zistil? Síce ti napísala, že ten poplatok sa zruší to áno, ale nikde nepíše, že nebudeš musieť doplatiť určitú sumu, a to kvôli špekuláciám, čo vlastne teraz ty ideš spraviť, sa ale divím, lebo to rovno môžeš ísť na pobočku odovzdať im čo je ich a rovno to zrušiť a následne rovno ti po zriadení novej služby späť aj vrátiť tvoje zariadenia, ale stále si myslím, že nepochodíš, keďže určite to nefunguje tak ako si myslíš, a ak áno tak to Telekom má celkom neošetrené a voči iným zákazníkom nespravodlivé.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A to si kde zistil? Síce ti napísala, že ten poplatok sa zruší to áno, ale nikde nepíše, že nebudeš musieť doplatiť určitú sumu, a to kvôli špekuláciám, čo vlastne teraz ty ideš spraviť, sa ale divím, lebo to rovno môžeš ísť na pobočku odovzdať im čo je ich a rovno to zrušiť a následne rovno ti po zriadení novej služby späť aj vrátiť tvoje zariadenia, ale stále si myslím, že nepochodíš, keďže určite to nefunguje tak ako si myslíš, a ak áno tak to Telekom má celkom neošetrené a voči iným zákazníkom nespravodlivé.

Prečo je to voči inym zakaznikom nespravodlive,ved možu urobiť to iste 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som Ti k tomu napísal iba môj názor.Tak ako uvádza Samer303, sa jedná o špekuláciu.Je to len rada pre teba,aby si neostal prekvapený,keď Ti príde faktúra :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečo je to voči inym zakaznikom nespravodlive,ved možu urobiť to iste 

Nie vsetci kedze nie kazdy si berie nieco navyse pri predlzovani viazanosti, vyjadril som sa ako si myslim ze to je, a ze sa jedna o spekulaciu ktora sa ti asi nepodari.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar