zvysenie ceny za kvalitu internetu???

Otázka

• 0

Mohli by ste vysvetlit, co znamena zdovodnenie:

" a oceníte našu neustálu snahu prinášať Vám stabilné služby vo vysokej kvalite, ako napríklad: zvyšovanie kvality Magio Internetu, "

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň @Rady, 

neustále investujeme do našich sietí, rozširujeme pokrytie optiky i VDSL a naposledy na jeseň 2016 sme bezplatne plošne zvyšovali rýchlosti.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Terka Si dufam teraz robis srandu, VDSL je prakticky vsade dostupne do 500 m od ustredne, routre, ktore davate (ZTE2), nema wifi signal ani za dverami, a jesen 2016? To vazne, bez hanby toto napises, je leto 2018

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja zasa premyslam ze to vyuzijem a odstupim od zmluvy. Mam VDSL 30/3. Realne to ide tak 22-25.  Rychlost mi nepostacuje. A priplacat si k tomu este 5€ mesacne, aby som mal vyssi upload sa mi veru nechce.. Neviem naco cakate s nasadenim Super Vectoringu.. vsetko to tomu telekomu trva jak lacnemu **piip**..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Terka podla tejto logiky by sa ma zvysenie nemalo tykat kedze nemam ani optiku ani VDSL a maximalna rychlost vasho Magio Internetu nemozem mat vyssiu ako 10Mbit (co bolo aj pred zrychlenim)....a samozrejme musim mat vypnuty magio box inak by rychlost bola sotva polovicna. Cize mi povedzte, za co si mam vlastne priplacat? Preco si nepriplaca len ten co vyuziva tieto technologie ale zvysuje sa cena plosne pre vsetkych?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar