Zmena ceny za pevné siete

Otázka

• 0

Uzavrel som zmluvu o pripojení na 24 mesiacov,kde bolo uvedené,že túto službu podľa dohodnutej zmluvy môžem využívať 30 mesiacov.Včera mi prišiel gmail,že od 1.8.2018 sa zvyšujú cenu mesačne o 0,99€.Vyzerá to tak,že pre Telekom je zmluva len zdrap papiera.Dôvod inflácia a navýšené náklady.Keby ste nesponzorovali nezmyselné podujatia a navrážali tolko do reklamy,mali by ste menšie náklady.Ale zmluva je zmluva,ale Vám to ako vidím nič nehovorí,Vám ide len o tržby.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Môžu to urobiť ak máme platnú zmluvu? ak to urobia, tak z princípu od nich odchádzam. ( nie že by som nemal 1,20 EUR). Klient musí dodržiavať všetky povinnosti podľa zmluvy a oni si ju môžu len tak zmeniť, zaslaním správy emailom?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na základe zmeny má zákazník, kt. dostane oznámenie (mal štandartnú akciu 24 mesiacov) nárok na odstúpenie od zmluvy. Treba tak ale urobiť do 31.7.2018. Ja ale neberiem navýšenie ceny ako dôvod odchodu nieje to veľká suma, ostatný poskytovatelia tak isto navyšujú ceny - keď som sa pozerala. So službami som spokojná čo je pre mňa hlavný dôvod prečo ostanem.. Navyše sa mi nechce meniť operátora, platiť opäť poplatky za zriadenie nových služieb (boxy, wifi router, technik). Teraz už nikde nič nestojí rovnako, veď aj za potraviny stále platíme viac. Treba sa na to pozrieť aj z iného uhla. Keby som ja mala firmu takisto by som stále nepýtala rovnako keď my zdvihnú náklady. Každý podnikateľ to takto rieši , je to normálne. Samozrejme je na každom z Vás ako sa rozhodnete :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa to tiež pekne nahnevalo. Som ich zákazník už x rokov a každé dva roky mi s novou zmluvou len zvyšujú ceny. Platím tak isto ako nový zákazník. Uvažujem že zmením poskytovateľa, keď Telekom si ma nevie vážiť. Pred rokom som im zrušila mobilné služby, tak teraz je čas na pevné..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Bejuska77.Tu sa nejedná o 99 centov.Tu sa jedná o princíp.Ak sa s niekým zmluvne dohodnem na podmienkach na 24 mesiacov a oni v priebehu platnosti zmluvy menia podmienky je to nefér voči zákazníkovy.

Editoval Rgajdos

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz