Pocet sucasnych streamov OPTIKA

Otázka

• 0

Dobry den,

rad by som sa opytal ci sa planuje nieco robit s obmedzenim na OPTIKE s poctom sucasne pozeraných HD stanic, mam 3x box a v dnesnej dobe ked je uz kazda stanica v HD je to smiesne mat to obmedzene a este na OPTIKE na 2x HD 2x SD...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

16 odpovedí na túto otázku

• 0

@Tataracik, ja mám magio sat a tu môžeš mať až 4 karty súčasne, bez toho aby si bol obmedzovaný. 

Myslel som mimo Telekom. Kto este ponuka?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je fajn a suhlasim len nemaju v tomto ohlade konkurenciu ktora by ich nutila pridat streamy.. lebo co som pozeral tak na SAT som videl max 2 karty a niekde aj za priplatky. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kto poskytuje za jeden poplatok na 4 HD zariadenia?  zas by som im nekrivdil

...tak to nieje len o počte boxov stačí, že jeden HD program pozeráš iný HD nahrávaš a...koniec  ...proste pokrok nezastavíš ľudia majú 4K televízory, tak nechcú rozmazané SD vysielanie ...

Editoval/-a pteodaktil

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to bol priklad 4x HD, mne osobne by tacilo aj 3x HD ked mam 3x box, a toto je IPTV sluzba, nie satelit, nevidim dovod na blokovanie ... stream maju blokovany vo vlastnej rezii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tiež myslím, že v dnešnej dobe je  4xHD stream na optike už nutnosťou ľudia majú všetky telky HD a je nepríjemné musieť sledovať SD ...to to už rovno môžme pozerať čiernobielo ...Telekom zobudte sa nech ste jednotkou a nie na chvoste...

kto poskytuje za jeden poplatok na 4 HD zariadenia?  zas by som im nekrivdil

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tiež myslím, že v dnešnej dobe je  4xHD stream na optike už nutnosťou ľudia majú všetky telky HD a je nepríjemné musieť sledovať SD ...to to už rovno môžme pozerať čiernobielo ...Telekom zobudte sa nech ste jednotkou a nie na chvoste...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak isto čaká sa aj na metalickej sieti na spustenie 2HD streamov súčasne Prosím nech to už konečne spustia :)    

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stale cakam na spustenie 4xHD stream na optike, a ako citam toto forum, nie som sam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dobry den 

este otazka, ake rozlisenie maju HD programy na IPTV? 

dakujem

720i

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dobry den 

este otazka, ake rozlisenie maju HD programy na IPTV? 

dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobri den  na optickom pripojený planujete zvečit počet strimov hd ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Terka,

znamena zvysenie profilu zaroven aj zvysenie datoveho toku pre HD programy? Lebo niektorym (hlavne sportove a HBO) by sa to urcite zislo. Verim, ze zdrojove streamy mate vo vyssich datovych tokov ako tie, ktore su nasledne pustane do Magio TV.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Peter-71,

plánujeme zvýšiť profil na optike, uvedené už testujeme. Presný dátum spustenia momentálne neviem, ale určite budeme užívateľov vopred  informovať.

Pekný deň

Terka

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar