Pocet sucasnych streamov OPTIKA

Otázka

• 0

Dobry den,

rad by som sa opytal ci sa planuje nieco robit s obmedzenim na OPTIKE s poctom sucasne pozeraných HD stanic, mam 3x box a v dnesnej dobe ked je uz kazda stanica v HD je to smiesne mat to obmedzene a este na OPTIKE na 2x HD 2x SD...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

16 odpovedí na túto otázku

• 0

@Tataracik, ja mám magio sat a tu môžeš mať až 4 karty súčasne, bez toho aby si bol obmedzovaný. 

Myslel som mimo Telekom. Kto este ponuka?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je fajn a suhlasim len nemaju v tomto ohlade konkurenciu ktora by ich nutila pridat streamy.. lebo co som pozeral tak na SAT som videl max 2 karty a niekde aj za priplatky. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kto poskytuje za jeden poplatok na 4 HD zariadenia?  zas by som im nekrivdil

...tak to nieje len o počte boxov stačí, že jeden HD program pozeráš iný HD nahrávaš a...koniec  ...proste pokrok nezastavíš ľudia majú 4K televízory, tak nechcú rozmazané SD vysielanie ...

Editoval pteodaktil

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to bol priklad 4x HD, mne osobne by tacilo aj 3x HD ked mam 3x box, a toto je IPTV sluzba, nie satelit, nevidim dovod na blokovanie ... stream maju blokovany vo vlastnej rezii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tiež myslím, že v dnešnej dobe je  4xHD stream na optike už nutnosťou ľudia majú všetky telky HD a je nepríjemné musieť sledovať SD ...to to už rovno môžme pozerať čiernobielo ...Telekom zobudte sa nech ste jednotkou a nie na chvoste...

kto poskytuje za jeden poplatok na 4 HD zariadenia?  zas by som im nekrivdil

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tiež myslím, že v dnešnej dobe je  4xHD stream na optike už nutnosťou ľudia majú všetky telky HD a je nepríjemné musieť sledovať SD ...to to už rovno môžme pozerať čiernobielo ...Telekom zobudte sa nech ste jednotkou a nie na chvoste...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak isto čaká sa aj na metalickej sieti na spustenie 2HD streamov súčasne Prosím nech to už konečne spustia :)    

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stale cakam na spustenie 4xHD stream na optike, a ako citam toto forum, nie som sam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dobry den 

este otazka, ake rozlisenie maju HD programy na IPTV? 

dakujem

720i

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dobry den 

este otazka, ake rozlisenie maju HD programy na IPTV? 

dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobri den  na optickom pripojený planujete zvečit počet strimov hd ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Terka,

znamena zvysenie profilu zaroven aj zvysenie datoveho toku pre HD programy? Lebo niektorym (hlavne sportove a HBO) by sa to urcite zislo. Verim, ze zdrojove streamy mate vo vyssich datovych tokov ako tie, ktore su nasledne pustane do Magio TV.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Peter-71,

plánujeme zvýšiť profil na optike, uvedené už testujeme. Presný dátum spustenia momentálne neviem, ale určite budeme užívateľov vopred  informovať.

Pekný deň

Terka

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar